Wpis z mikrobloga

@Dominias: a myślałem że ma za sobą wygraną walkę z białaczką (,)
mimo wszystko.. legenda Calcio i wielkiego Lazio, maestro rzutów wolnych, walczak i charakterniak na boisku grający do samego końca, wspaniały trener (Bologna która miała 14 punktów po 21 kolejkach zrobił 10 miejsce i uratował ich przed spadkiem)
niech spoczywa w pokoju
forxsthillsdrive_ - @Dominias: a myślałem że ma za sobą wygraną walkę z białaczką (╯︵...

źródło: comment_1671207208pqpuTCTUHkk9NkGMARNnkB.jpg

Pobierz
@Dominias znając charakter Sinisy, zarys historii jego życia, ocena "przegrał walkę" jest tutaj zupełnie nie trafiona. Ostatnie co chciałby o sobie usłyszeć po śmierci to to, że cokolwiek przegrał.

Sinisa wygrał najcenniejsze trofeum, jego historia, pamięć o nim przetrwa długie lata. Zapamiętam jego charakterystyczny look jako trenera, zapamiętam zadziorność, serce do walki, ale przede wszystkim jego uderzenia z lewej nogi z rzutów wolnych. Wielki Interista, byłem pewny, że pewnego dnia poprowadzi Nerazzurrich.
@Dominias: Ogromnie smutny dzień dla społeczności calcio. I dziwnym trafem tuż przed dowiedzeniem się o tym grałem sobie w fifie z Bolonią. Spoczywaj w pokoju, będzie ciebie brakować na włoskich boiskach(,)