Wpis z mikrobloga

@niedzwiedzmis: Krystyna daje nam do zrozumienia, że jest niezadowolona z zaistnienia egzotycznej koalicji PISu z dotychczasowymi adwersarzami politycznymi w celu przegłosowania ustawy o SN. Ten długi nos nie pojawił się tam przypadkowo, faktycznie musi chodzić o Vatiego.
A że oczywiście nie jest już politykiem, musi uciekać się do pisma obrazkowego, bo przecież wtedy już nie ma w tym nic złego xD
  • Odpowiedz
moja mała córka jak się dorwie do telefonu to też takie wiadomości rozsyła po rodzinie ;] widzę że intelekt pani krysi zmierza pewnym krokiem w stronę pieluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moja mała córka jak się dorwie do telefonu...


@tussipect: Nie zabezpieczasz telefonu kodem lub wzorem?

Co to w ogóle za wychowanie, że dziecko może "dobrać się do telefonu"? Jezu, to jeszcze jej dajcie do zabawy
  • Odpowiedz
moja mała córka jak się dorwie do telefonu to też takie wiadomości rozsyła po rodzinie ;] widzę że intelekt pani krysi zmierza pewnym krokiem w stronę pieluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moja mała córka jak się dorwie do telefonu...

@tussipect: Nie zabezpieczasz telefonu kodem lub wzorem?

Co to w ogóle za wychowanie, że dziecko może "dobrać się do telefonu"? Jezu, to jeszcze jej dajcie do zabawy komplet noży.


@StaryWedrowiec: co to za wychowanie? na pewno lepsze niż zapewniono tobie... nie mam potrzeby zabezpieczać telefonu przed rodziną, jeżeli ty musisz to współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak młoda chce "napisać" do
  • Odpowiedz
@tussipect: Nie mam potomstwa (z wyboru), ale gdybym miał, to z pewnością dziecko nie bawiłoby się moim telefonem, bo to jest narzędzie, a nie zabawka - to raz.

Dwa, że są inne technologiczne nowinki, które można udostępnić dziecku.
  • Odpowiedz
@tussipect: Nie mam potomstwa (z wyboru), ale gdybym miał, to z pewnością dziecko nie bawiłoby się moim telefonem, bo to jest narzędzie, a nie zabawka - to raz.

Dwa, że są inne technologiczne nowinki, które można udostępnić dziecku.


@StaryWedrowiec: aaa czyli specjalista teoretyk ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeszcze jakieś mądre rady? może fizyka kwantowa albo dotyczące hodowli jedwabników ? xD
  • Odpowiedz
@tussipect: Mam siostrę z dwójką dzieci, mam również znajomych i przyjaciół, którzy posiadają dzieci, więc przestań wysuwać argumenty z dupy tylko po to, żeby mnie zdyskredytować, bo śmiałem skrytykować twoje podejście do macierzyństwa.

I jeszcze jedno...


@StaryWedrowiec: xD mój jeden kolega ma motorówkę drugi skuter a trzeci żaglówkę, niemniej musiał bym być idiotą żeby z tego tytułu myśleć że jestem autorytetem w tej materii. Brzmisz trochę jak przeciętny
  • Odpowiedz