Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@DzonySiara: przecierz będąc świadkiem takiego zajścia każdy obywatel powinien mieć prawo dokonać zatrzymania.
A nie, sorry to te zjeby mogą ciebie zatrzymać
"bo kszywo szed" *pisownia oryginalna.
  • Odpowiedz
U nas to kultura zawożą na komisariat i dopiero w------l.


@Nigdynieumierajsam: ta, miasto powiatowe, dostają zgłoszenie od kobiety że konkubent był agresywny, zabrał jej pieniądze, groził nożem i poszedł na miasto. Policjanci niezwłocznie udali się pod adres kobiety, drugi patrol na stację pkp/pks i ze stacji ruszył w stronę adresu poszkodowanej (w miastach powiatowych w których nie ma nic oprócz busa/pociągu do większego miasta to sprawdza się w 99% przypadków),
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@aarahon: popierasz takie linczowanie i w------l bo się należy?
Równie dobrze mógłbym cie jak psa zastrzelić na ulicy za pomówienie.
  • Odpowiedz
popierasz takie linczowanie i w------l bo się należy?


@SHOGOKI: nie.

Równie dobrze mógłbym cie jak psa zastrzelić na ulicy za pomówienie.


@SHOGOKI: Zrób tak, dajesz, pokaż że jesteś mężczyzną a nie cipą i to zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: byłeś na tyle z-----y żeby mi tym z d--y grozić ale nie masz na tyle odwagi żeby to zrobić. Ja odwagę cenię w ludziach. Ty zaś nie jesteś tak z-----y jak ja. Ty jesteś dużo gorszy bo nie dość że jesteś niezrównoważony (groźby z d--y, bez podstawy) to jeszcze niesłowny (zadałeś pytanie by się upewnić, po upewnieniu się odstąpiłeś od groźby). Na wykopie jest wystarczająco materiału żeby mnie znaleźć,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SHOGOKI: dajesz p---o, zrób to. Teraz nie odkręcaj kota ogonem, pokaz że jesteś prawdziwym mężczyzna, a nie internetowym przegrywem z avaterm z chińskiej bajki
  • Odpowiedz