Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy potrzebuje kupić na święta maszynkę która zmieli mięso i zetrze ziemniaki na placki.
Wszędzie gdzie polecają jakieś produkty to są już tylko dostępne części zamienne a nie ma dostępnego danego produktu.

Możecie polecić coś co jest teraz dostępne i NIE ZA MILIONY XD

#gotujzwykopem #kuchnia #agd #gotowanie
  • 17
@dawid121213: tylko i wyłącznie Smapp/Gotze Jensen z nowej serii. To oni robili silniki do starego Zelmera (ZELMOTOR) a obecnie na wyłączność mają markę Smapp oraz kontrakt z media expert i dla nich robią silniki w 2 modelach : MG650W oraz MG600W. Jak odpaliliśmy nowego Zelmera który wygląda identycznie jak Gotze, to Zelmer chodzi przy nim jak czołg.
@Notakaprawda: Kij z tym, że chińczyk, ważne, że działa i jest trwałe a części zamienne są dostępne za grosze.
Mamuśki maszynka ma jakieś 15 lat i jedyne co to przy ślimaku plastik się ukruszył po jakichś 13 latach ale... przykręcany jest na śrubkę i ten plastik był w zapasie w zestawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siostra też już X lat używa, szwagier w szatkownicę wcisnął nóż to
@MgrMarecki: tylko Twoja Mama i Twoja siostra mają polskiego Zelmera, a ten np. ZELMER ZMM4045B to dramat, części od starego nie pasują, jedynie przystawki. ja również mam Zelmera, ale polskiego. ten co wysłałem, to produkt chiński dystrybuowany przez b&b trends, najgrosze gówno sprowadzają jakie istnieje. sprzedaję już x lat drobne agd i uwierz Ziomek na słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notakaprawda: mimo to zelmer diana jest polecany bardzo bardzo (w środowisku barfiarzy, czyli nie ludzi którzy mielą tylko chude delikatne mięsko), chociaż też słyszałam żeby już patrzeć na smapp
@dawid121213: Bierz tego smapp 489.81 i będziesz zadowolony. Jak trzesz ziemniaki raz na jakiś czas to dobrze.
Ta litewska maszynka do ziemniaków to jest złoto. Jak ktoś robi często kartacze to robi robotę. 30 sekund i 10 sztuk ziemniaków starte. Albo pół worka jabłek przerobić i balon postawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo_see: nie to bardziej chodzi o to żeby dwa razy w miesiącu zrobić placki ziemniaczane :D
Jeszcze w podobnej cenie jest Gotze Jensen MG650W ale do niego nie widzę żadnych części zamiennych na allegro, to chyba lepiej smappa?