Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubiepicherbatke: Tidal to najgorzej losującą apka na świecie. Zrobiłem sobie kilkugodzinną playlistę z piosenek z Breaking Bad i Better Call Saul, przeważnie puszcza w kółko kilkanaście z nich, nie polecam.
spotify ma #!$%@? shuffla i na dłuższych playlistach zawsze gra te same piosenki na początku tylko w innej kolejności


@msichal: Dokładnie, shuffle to jest utworzona nowa niewidoczna playlista, która się odtwarza w pętli. Jakiś stażysta to implementował xD
@Wrath_of_the_Tyrant: Naszło mnie, że mam ten symbol do kasowania, który jest na liście discover weekly.
Sprawdziłem i jak wejdę w polubione utwory to już jest normalnie jak u ciebie.

W release radar i discover weekly mam tę ikonę od listy odtwarzania, ale nie mam ikony shuffle, bo zamiast tego jest to kółko z kreską do kasowania.

Jak wejdę w "Twoje ulubione utwory 2022 roku" to tam tych guzików nie ma. Na
spotify ma #!$%@? shuffla i na dłuższych playlistach zawsze gra te same piosenki na początku tylko w innej kolejności


@msichal: u mnie "losowe" oznaczają "w jednokrotnie wylosowanej kolejności" dosłownie potrafię zgadnąć w 100% przypadków jaka będzie następna piosenka po tej któa teraz mi gra w odtwarzaniu "losowym" jeśli odtwarzam z playlisty której nie zmieniałem i którą dobrze znam
Ja nie używam funkcji mieszania kolejności, ale używam. ;-) W Winampie na liście utworów wciskam Ctrl + Shift + R, piosenki się ustawiają w losowej kolejności i puszczam od pierwszej. To samo w Aimpie – Shift + U.