Wpis z mikrobloga

@zeek: Porsche zawsze bedzie droższe od bmw i alfy, szczególnie w serwisowaniu.

Macan jest dosyć stara konstrukcja, bardzo wręcz. Pamietam za na poczatku roku porównywałem oba modele i bmw wychodziło podobnie ale wtedy chyba nie było rabatów.

Jakbym miał brac Porsche to chyba tylko od wyższej wersji z v6 ktore jest juz dzikie a niebkupować muła za duze pieniądze.

Bmw teraz daje 10% rabatu jesli nie wiecej. O alfie nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: Macan już drugi lift wyszedl. Brałbym wersję Macan T. 265KM to nie jest muł

Skąd info o 10% rabatu w BMW ?
  • Odpowiedz
@zeek: Porsche będzie zdecydowanie droższe od pozostałych lub sporo słabsze w podobnej cenie. Ceny opcji w Porsche to jest masakra. Z tej trójki brałbym X3, rozważ jeszcze Stelvio.
  • Odpowiedz
@zeek: 265 koni w takim suvie to nie jest mało ale dużo też nie. Jeździłem x3 30i i dla mnie jest to optymalny wybór mocowy, gorzej z ceną :D

Macan miał drugi lift bo jest bardzo starym modelem. Trzymają go jako najtańsze porsche dopóki elektrycznego macana nie zrobią.

Obejrzyj sobie go na żywo. Ja go nie widziałem ale uwielbiam tą stylistykę porsche, ale nie wiem czy nie brakuje wielu bajerów
  • Odpowiedz
@JC97: To wejdź w konfigurator i zobacz sobie bazowe porsche z opcjami jak w bmw. Pół roku temu różnica to było 10k przy całkowitej cenie 260k chyba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: BMW z silnikiem jak ma Porsche czyli 265KM, i wyposażeniem co siedzi w wersji Macan T felgi 20", fotele grzane itd by wyszło drożej od macana
  • Odpowiedz
@cwlmod: A w tym momencie Macan T zaczyna się od 300k. Głupi lakier inny niż biały/czarny to 4k. Felgi inne niż standardowe przynajmniej 4k. Skóra w środku minimum 9k. Pakiet podstawowych asystentów na szybko licząc z 15k. Nawet CarPlay 1330 xDD X3 40i zaczyna się od 340k i pewnie ma część tego wyposażenia w standardzie. 30i zaczyna się od 260k.
  • Odpowiedz
@JC97: Porównaj wyposażenia standardowe i nie patrz na macan T. To jest chyba jakiś kolejny polift z tym samym silnikiem.

Zwykły macan zaczyna się od 279k. Nie dam głowy jak to wygląda teraz ale w bazowej wersji jest "tylko" 19k różnicy (pomijając rabat).

Tak czy siak macan w tej czy innej opcji potrafi być bardzo blisko ceny bmw, a tylko o to mi chodzi. Pewnie że jak zaczniesz dodawać jakieś
  • Odpowiedz
@cwlmod: OP mówił o Macanie T, stąd o nim mówię. Z dodatków nie mówię o żadnej ekstrawagancji, taka podstawa w samochodzie tej klasy i na tym poziomie cenowym. Opcje są znacznie droższe niż w BMW.
  • Odpowiedz