Wpis z mikrobloga

@ArmageddonPrzeciwBladziom: może spróbuj jeździć w nocy albo zacznij od jazdy po jakimś placu? Mnie tak ojciec nauczył jeździć w wieku ~15 lat ( ͡º ͜ʖ͡º) Prawko robiłem bardzo późno, bo w wieku 25 lat (nie było mi wcześniej do niczego potrzebne), ale dzięki wcześniejszemu doświadczeniu i znajomości przepisów (mam także kartę rowerową) zdałem za pierwszym razem. Nadal jednak mam często stracha jak widzę niektórych wariatów na
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Doskonale rozumiem

Ludzie tu nie mają szacunku do swojego, a tym bardziej cudzego życia

Za każdym razem jak się przymierzam do prawka tutaj to mnie bierze na rzygi

Chyba sobie zrobię w jakimś spokojniejszym kraju ;p

Jak Turcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Lepszy instruktor i praktyka. Ja jakiegoś strachu nie miałem, ale prawko zrobiłem w tym wieku dokładnie. A potem kupisz sobie automat i będziesz mógł więcej uwagi poświęcić drodze, co Ci pomoże na początek samodzielnej jazdy. Sam egzamin to jest troszkę loteria. Ja kilka razy uwaliłem na takiej głupocie, a jak już zdałem to bezbłędnie.
Daj spokój, ludzie z IQ80 mają prawka
  • Odpowiedz
  • 1
@ArmageddonPrzeciwBladziom Może nie trafiłeś na dobrego instruktora albo potrzebna by była rozmowa z psychologiem żeby przełamać tą fobię/bariere. Z drugiej strony nie każdy musi czuć dryg do tego i czasami dla własnego bezpieczeństwa jak i innych nie warto robić. Pytanie czy jest Ci bardzo potrzebne?
  • Odpowiedz