Wpis z mikrobloga

Mordeczki. Ma ktoś pudełko od Amouage produkowanego w UK (najlepiej z serii Portraits of Life) i mógłby zrobić zdjęcie etykiety?

Myślałem że znalazłem produkt Figmenta w dobrej cenie, ale dostałem dwa dodatkowe zdjęcia i na jednym jest klasyczny pasek magnetyczny znany z olxowych p----b.

Wszystkie amouage jakie mam w domu są z Omanu więc nie wiem czy etykiety z UK mogą się różnić.
#perfumy
Pan_Beniowski - Mordeczki. Ma ktoś pudełko od Amouage produkowanego w UK (najlepiej z...

źródło: comment_1670937476NNdFknilkNxIRaJejONx7r.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weah: taki pasek to kojarzy się z produktem ze sklepu stacjonarnego. Pojedyncze sztuki o niczym nieswiadczą ale jak sprzedawca nie ma sklepów stacjonarnych a cała oferta jest olejona to w sumie po co mu te paski( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: szukałem kiedyś takiej informacji i nic konkretnego nie znalazłem. Z tych które mam to Journey, Miths i Figment. Czy jeszcze jakieś inne to nie wiem. Wydaje mi się że tę serię można poznać po nazwie perfum na boku flakonu.
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: Mój Journey ma napis na froncie, Myths i Figment na boku. Średnio sobie wyobrażam napis na bokach na Journey, skoro są one złote. ¯\_(ツ)_/¯

A np. w serii Midnight Flower nie ma reguły - mój Bracken ma napis z boku, a Sunshine na froncie. Zdjęcia flakonów z w necie też są różne. Na początku się przestraszyłem, że któreś jest podróbką.

To jak omańczycy robią flakony pozostanie już zagadką. Sprawdź
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: no to wyciągnąłem pochopne wnioski, bo z tych flakonów które mam to tylko te z serii Portraits of a Life miały napisy. Journey też.
Co do napisów pod korkiem to kiedyś wydawało mi się że przestali je dawać w w połowie 2021. Najświeższy z napisem jaki ma l to beach hut made im oman z pierwszej połowy 2021, ale ostatnio kupiłem tester Figment made in uk z grudnia 2020
PanBeniowski - @NitroExpress: no to wyciągnąłem pochopne wnioski, bo z tych flakonów ...

źródło: comment_1671364952j5aQd7Veb2ttLCsTTk8Kb3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz