Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
panowie nie ma nic złego w jechaniu wolno jak jest śnieg i jest ślisko a jak komuś przeszkadza to niech sobie wyprzedzi albo wyjedzie wcześniej pozdrawiam
#motoryzacja
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@technojezus: typie ty chcesz ludzi taranować i bić bo jadą wolniej niż ty
ty jesteś pierwszą osobą do oddania uprawnień a najlepiej jakbyś się nauczył radzić sobie z emocjami
jesteś poważnym zagrożeniem w ruchu i to nie jest jakaś próba dosrania czy coś
  • Odpowiedz
mówię poważnie, idź do psychiatry. Normalni ludzie nie reagują agresją i furią na tak banalne sytuacje.


@Kieres: Jedź za takim kilkanaście km, kiedy już i tak specjalnie wyjeżdżasz kilkanaście minut wcześniej ze względu na pogodę, do roboty.
  • Odpowiedz
typie ty chcesz ludzi taranować i bić bo jadą wolniej niż ty


@vieniasn: nie no tak, napisałem, to na pewno to zrobię czy zrobiłem xD

Ktoś nie potrafi jeździć w takich warunkach? Nie powinien wsiadać za keirownicę
  • Odpowiedz
Jedź za takim kilkanaście km, kiedy już i tak specjalnie wyjeżdżasz kilkanaście minut wcześniej ze względu na pogodę, do roboty.


@technojezus: no jadę i co z tego? Na pewno rzeczy nie masz wpływu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gasu_kurobikari: ale ja nawet busiarzem byłem zimą tam też terminy te sprawy ale czasami się nie da i trudno
źle cię traktują w pracy kumplu życzę szczęścia i poprawy sytuacji bo szkoda zdrowia
  • Odpowiedz
@vieniasn: ona kompletnie nie rozumie schematu działania firmy. A i tak najbardziej w dupę dostaje koleżanka z biura która ciągle słyszy że w sumie nic nie robi i jest tylko kosztem. #!$%@? jakby nie ta dziewczyna to połowę czasu byśmy poświęcali na #!$%@? się z papierologią i innymi duperelami z którymi schodzi w uj czasu.
  • Odpowiedz