Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 191
panowie nie ma nic złego w jechaniu wolno jak jest śnieg i jest ślisko a jak komuś przeszkadza to niech sobie wyprzedzi albo wyjedzie wcześniej pozdrawiam
#motoryzacja
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gasu_kurobikari: czasami warto testowo wysłać kilka CV może da się lepiej
zdrowia psychicznego nic nie zwróci i to przykry fakt o którym lepiej się nie przekonywać na własnej skórze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vieniasn: #!$%@? jaki zlot kierowców rajdowych co mają za mało czasu zawsze XDDD

Może niech spacji przestaną używać to zaoszczędzą czas stracony na jechaniu za kimś kto nie jest #!$%@?ęty.

pAn z UrZęDu NaPiSaŁ żE oGrAnIcZeNiE tO 50km/h WiĘc mUsZę jEcHaĆ 60
Jak ktoś jedzie mniej niż napisane na znaku to do gazu XDDD
  • Odpowiedz
@vieniasn: ależ ja jestem wyluzowany. Specjalnie wyjechałem 30 min wczesniej niż zwykle Jak zazwyczaj potrzebuje 50 min żeby dojechac do pracy tak w poniedziałek było to 1h 40 min XD
Ja bym bardzo chętnie wyprzedził ale nie mam gdzie, a jak już jest gdzie to jadą samochody...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vieniasn: jest dużo złego jak przez miasto jeżdżę 20km/h na czystej drodze bo #!$%@? boi się nacisnąć gaz. Nie panujesz nad autem, nie masz opon, bois się? Kup sobie bilet autobusowy na 3 miesiące
  • Odpowiedz
  • 1
@vieniasn

Polecam na szybkie szkolenie wybrać się do zachodniego sąsiada. A jak masz sraczkę za kierownicą to zawsze pozostaje rower albo komunikacja miejska.
  • Odpowiedz