Wpis z mikrobloga

To jest prawdziwa równość i sprawiedliwość
Kobieca piłka nożna w USA otrzymała 24 miliony z tytułu wyrównania nierówności płacowych bo nikt tej farsy nie chce oglądać.
A teraz Piłka kobieca otrzyma 6,5 miliona bo....... Bo k---a męska drużyna zakwalifikowała się do półfinału XDXD
męska powinna otrzymac 13 milionów ale podzielili to na pół w imię równości

To jest równość według kobiet i cuckoldów, stołki prezesów, dodatkowe punkty przy rekrutacji, stołki w polityce i wyrównywanie płac
ale
Do woja to mają iść tylko faceci razem bawimy się w politykę ale tylko facet ma odpowiadać i byc odpowiedzialny bo to ich męski obowiązek a kobiety wypad do Alejandro na zachód XD
Facetów traktuje się gorzej niż psy

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #pieklokobiet #pieklomezczyzn
harold97 - To jest prawdziwa równość i sprawiedliwość 
Kobieca piłka nożna w USA otr...

źródło: comment_1670920749gUtWgA27YNIXL8VF1EoK5w.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za rok babski mundial, Amerykanki są faworytkami, ciekawe, jak chętnie podzielą się z panami kasą.

@vytah: O ty szowinistyczna świnio, kobiety chcesz okradać?
  • Odpowiedz
@vytah: no i co z tego nawet jak by dały połowe to i tak wyjdą na plus
Faceci zarabiają więcej
Ciekawe czy np dyrektor szkoły podzieliłby się ze sprzątaczkami pensją bo równouprawnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harold97: ale zdajesz sobie sprawę, że w USA piłka nożna uchodzi za sport bardziej dla kobiet? I nie będę się mądrzył bo nie znam szczegółów tego dealu, ale reprezentacja USA kobiet to kozaki, wygrały dwa ostatnie mundiale, teraz też są faworytkami. Jeśli więc premie za awans do poszczególnych etapów są równe to faceci na tym na 99,9999% zyskają xD
Ale jak mówię, to tylko gdybanie, nie wiem czy tam też
  • Odpowiedz
@harold97: nie lubię piłki ale zerkam na kopaczy i kobieca piłka zawsze była jakaś taka wybrakowana, czegoś mi w niej brakowało, nie wiem czy to kwestia ustawiania nóg, dziwnego biegu. Kobiety to pół biedy, jak powiesz o osobnej lidze dla czarnych które wyników sporcie znacznie goruja nad białymi to dopiero jest kwik o rasizmie, a przecież nikt normalny nie urządza wyścigów chartów z jamnikami, skądś te wyniki u ciemnoskórych w
  • Odpowiedz