Wpis z mikrobloga

Kup Audi S7 mówili...

Tego się nie spodziewałem. Jedyne -3°C na zewnątrz i nie mogłem dostać się do własnego samochodu. Ten model posiada drzwi, które nie mają ramek wokół szyby - bezramkowe. Szyba chowa się w słupek dachu. Łapiąc za klamkę, szyba powinna automatecznie opuszczać się w dół, aby móc je wtedy otworzyć. Problem w tym, że ona zamarzła i nie chciała opaść na dół ¯\_(ツ)_/¯
Stałem przy tym jak debil, a ludzie na przystanku patrzyli się jakbym chciał je komuś zaj***ć XD

#motoryzacja #samochody #zalesie #cringe
  • 129
  • Odpowiedz
@Sliwa: Jeszcze niczym nie smarowałem. Nie mam problemu, żeby się nie otwierały, bo podgrzewam przed odjazdem, ale poszukam jakiegoś silikonu w sprayu tak jak koledzy wyżej pisali.
  • Odpowiedz
@Sliwa: Jeszcze przypomniało mi się, że mechanik przy zmianie kół mówił mi, że może być jeszcze wazelina przemysłowa, ale będę szukał silikonu.
  • Odpowiedz
@lina_adrena_lina:

Teraz używam RS5, które też posiada takie drzwi i problemu nie ma. Może dzieje się tak, gdy pada deszcz, a pózniej przychodzi mróz.
S7 oddałem do studia detailingowego. Była promocja na Black Friday. Ogarną lakier i dodatkowo mają zająć się uszczelkami :)
  • Odpowiedz