Wpis z mikrobloga

Kup Audi S7 mówili...

Tego się nie spodziewałem. Jedyne -3°C na zewnątrz i nie mogłem dostać się do własnego samochodu. Ten model posiada drzwi, które nie mają ramek wokół szyby - bezramkowe. Szyba chowa się w słupek dachu. Łapiąc za klamkę, szyba powinna automatecznie opuszczać się w dół, aby móc je wtedy otworzyć. Problem w tym, że ona zamarzła i nie chciała opaść na dół ¯\_(ツ)_/¯
Stałem przy tym jak debil, a ludzie na przystanku patrzyli się jakbym chciał je komuś zaj***ć XD

#motoryzacja #samochody #zalesie #cringe
  • 129
@Oskariat: Tak. Całe internetowe fora i wszystkie grupy BMW na FB, gdzie ludzie wrzucają filmiki - coś zaczęlo stukać w moim silniku. Dodatkowo zobacz sobie ile osób wymienia je zapobiegawczo bo boją się że zacznie stukać.
@Oskariat:

Jest tyle przypadków tych panewek, że jakbyś chciał obejrzeć cały YT na ten temat to zabrakłoby Ci dnia. Wejdz na grupę użytkowników BMW na FB to zobaczysz żywe dowody. BMW dało dupy i tyle. Też lubię tę markę i uważam że materiały we wnętrzu są lepsze niż w Audi, ale nie bedę robił w ch*ja samego siebie co do trwałości tych silników. Dobry silnik to był M57 i na tym
Pobierz CandyToy - @Oskariat: 

Jest tyle przypadków tych panewek, że jakbyś chciał obejrze...
źródło: comment_1670945328yCCzIF4uBj8g9BqW2EG43O.jpg
@Oskariat: Hahah co się zmieniło? Nie masz o o tym zielonego pojęcia. Jesteś nierzetelnym, zawizętym fanboyem tej marki. Silniki z czasów e90 e92 e91 były produkowane do 2016r np. W f10 czy x5 f15, więc o czym Ty piszesz dziecko drogie.
@Oskariat: Ale czy Ty rozumiesz że on jest na tych samych częściach, wałach, panewkach? I że BMW nie wyeliminowało dalej problemu? Dlaczego one się dalej palą na trasie. Słyszałeś o chłodniczkach EGR? Bmw ma to w dupie. Wolą wymieniać te silniki gwarancyjnie i mieć w dupie koleknych wlaścicieli.
@CandyToy: Czyli wg ciebie legendarny silnik B58 z Supry i roznych wersji BMW to smietnik? Przynajmniej sie przyznales ze jestes debilem. Cztery zera i piate za kierownica zobowiazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Forumowy wojownik w uzywanym S7 xd

Obczaj sobie statystyki awaryjnosci z ostatnich lat - audi daleko za bmw.
@Oskariat:

Haha legendarny silnik supry? Przecież sam napisaleś ze B58 jest z 2015r, więx w jaki sposób 7 letni silnik może być legendarny.

Będzie się tak samo yebał jak te BMW twojego ojca.
Haha legendarny silnik supry? Przecież sam napisaleś ze B58 jest z 2015r, więx w jaki sposób 7 letni silnik może być legendarny.


@CandyToy: Jak to 7 letni? Przeciez to ten sam silnik od 15 lat albo lepiej? Gubisz sie gluptasku.
@Oskariat: Nie moja wina, ze się kłócisz, a jesteś mega dzbanem co gdzieś coś tam przeczytał, ale nie ma pojęcia z czym to się je. Sama supra może być legendarna z japan silnikiem jak za starych dobrych czasów idioto.. Ten Twój legendarny silnik B58 (2015r) z supry nie jest z supry. Tylko supra kupiła tego kilkuletniego śmieca od BMW w 2019r, który posiada wady identyczne poprzedników od 2006r. Gdybyś miał pojęcie