Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem wyczerpany. Lvl 28 w stałym związku, córa 3 lata.
Problem z trądzikiem miałem od zawsze raz było lepiej raz gorzej, najgorsze zmiany pojawiały się po śmieciowym żarciu które ograniczałem. Od roku mój trądzik nasilił się jak nigdy, głównie żuchwa ale również skronie. Wszystkie badania hormonalne w normie, morfologia, wątroba, zbadałem chyba wszystko co mogłem. Wymaz z tradziku również nic nie wykazał. Cel dobry dermatolog pierwsza wizyta, maść przeciwzapalna i wysyłka do dobrego dietetyka plus jeszcze raz zbadanie kortyzolu i tescia. Wszystko w normie. Dieta niskowęglowodanowa - brak rezultatów, dieta keto - jeszcze gorzej niż było, dieta paleo nieznaczna poprawa, ale tak nie da się jeść na dłuższa metę. Dermatolog wydał wyrok leczenie izotekiem. Pakować się w to czy nie warto? Dodam, ze czytałem o problemach z widzeniem, a pracuje jako kierowca.
#izotek #tradzik

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639789847a12ddf164841a78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 29
3 miesiąc na izoteku, narazie tylko lekka poprawa ale dopiero wszedłem na większa dawkę. Objawy które mi dokuczają to zmęczenie, ale u mnie chronicznie zawsze bo pracuje na nocki cały czas wiec tylko się nasiliło pewnie. Suchy ryj to wiadomo, ale pomadka i krem pomaga. Dermatolodzy zabraniają uprawiania sportu bo stawy się osłabiają + kreatynina może wystrzelić ponad normę a na dłuższa metę to niezdrowe dla nerek (objawy: ból mięśni) Ja ćwiczyłem
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bierz izoteku jak to nie jest ostateczność. Na początek spróbuj pić dużo wody/lekkiej herbaty z rumiankiem/skrzypem. Mówię o 3-5l dziennie. Nawet jak nie masz ochoty. Nawet jak w nocy masz wstawać się odlać. Masz stan zapalny w organizmie. Zobacz czy jest zmiana cery po trzech dniach.
Przydadzą się też witaminy b- dlatego zawsze polecamy zbalansowaną dietę.
Przyczyn może być kilkadziesiąt jak nie setki. Z reguły wiem że pomaga właśnie