Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków którzy cenią siebie za swoją pronaukowość i wierzą w konsensus reżimowej nauki jako najbardziej wiarygodne źródło informacji w każdej złożonej kwestii.

Jak się czujecie z tym że w najgłośniejszej naukowej debacie za waszego życie, czyli kwestii koronawirusa, zostaliście aż tak bardzo zmasakrowani intelektualnie przez różnego rodzaju chłopskorozumistów i antynaukowych szurów? Lockdowny, maski, dezynfekcja, szczepienia itd., dosłownie w każdym punkcie ostatecznie ponieśliście brutalną porażkę i to przeciwko ludziom których uważacie za tych głupszych, niewykształconych prostaków. Domyślam się że musi bardzo boleć, ciekawi mnie jednak wywołała ona u was jakieś wątpliwości co do waszej śmiesznie naiwnej wizji rzeczywistości. Czy dalej wierzycie że jesteście tymi wybitnymi, inteligentnymi jednostkami co posiadły oświeconą wiedzą i łaskawie niosą ją masom zbyt głupim żeby chciały ją przyjąć? Czy może jednak pojawiło się jakieś otrzeźwienie i refleksja że różne rzeczy są dużo bardziej złożone niż wam się wydaje? Powiedzcie proszę jak to u was wygląda.

#koronawirus #4konserwy #neuropa #nauka #biologia #teoriespiskowe
Taguję też #bekazprawakow #bekazkonfederacji bo tutaj jest was najwięcej.
Pobierz FerdynandMagellan - Pytanie do Mirków którzy cenią siebie za swoją pronaukowość i wie...
źródło: comment_1670873295HsEn5XhNg6NQvsP1gYCzRt.jpg
  • 13
@FerdynandMagellan: Poradziliśmy sobie z pandemią całkiem nieźle biorąc pod uwagę fakt, że większość państw rozwiniętych jeszcze przed nią ignorowała to, że takowa może nadejść. Najbardziej niebezpieczne teraz na świecie jest to jaki kolektyw antynaukowy założył się w państwach rozwiniętych pod przewodnictwem Federacji Rosyjskiej. Trzeba się będzie za was wziąć i to ostro.
@hansschrodinger: tak zadziałał lockdown przy pierwszej fali, gdzie Polska miała bardzo mało zgonów, zachorowań. Drugą #!$%@? u nas dokumentnie a premier sam zachęcał do powrotu rodaków z wysp, gdzie ognisko na resztę Europy miała najbardziej pustosząca delta. Lockdown przestał mieć sens jakoś w wrześniu 2020, kiedy otwarto szkoły na 2-3 tygodnie i wirus się rozprzestrzenił jak chciał.
Lockdowny, maski, dezynfekcja, szczepienia itd., dosłownie w każdym punkcie ostatecznie ponieśliście brutalną porażkę i to przeciwko ludziom których uważacie za tych głupszych, niewykształconych prostaków


@FerdynandMagellan: Ta porażka wygląda tak, że szury przy każdym jednym nawet najsłabszym dowodzie naukowym lub pseudo naukowym, uznały, że wygrali.

Więc patrzy się na takich ludzi z politowaniem. Bo na siłę próbują zabłysnąć i niczego nie udowodnili.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak się czujecie z tym że w najgłośniejszej naukowej debacie za waszego życie, czyli kwestii koronawirusa, zostaliście aż tak bardzo zmasakrowani intelektualnie przez różnego rodzaju chłopskorozumistów i antynaukowych szurów?
@FerdynandMagellan: a ty jak przeżyłeś to, gdy się wydalo, że te wszystkie szurskie brednie w które wierzyłeś okazaly się ruska propaganda? Tyle lat, zerwanych znajomości i wszystko w imię polityki wrogiego nam państwa. Poradziles sobie?

A nie czekaj, musiałbyś najpierw umieć weryfikować
czyli kwestii koronawirusa, zostaliście aż tak bardzo zmasakrowani intelektualnie przez różnego rodzaju chłopskorozumistów i antynaukowych szurów?


@FerdynandMagellan: w sensie chodzi o pewnego posła z Konfederacji, który głośno krzyczał, że epidemii nie ma, jest tylko lekki katarek, a obudził się w szpitalu pod tlenem i nawet poleciał zaszczepić się lewacką szczepionką? xD
@FerdynandMagellan: pwiem szczerze, sam się wstydzę, że tak bardzo dałem się ponieść panice i nawoływałem do zamykania Śląska, noszenia maseczek na zewnątrz itp. Ale nie byłem za przymusowymi szczepieniami (chociaż tyle)… i na dokładkę byłem (i dalej jestem) zdania, że amantadyna może bardzo skutecznie leczyć C-19. Co zreszta ostatnio potwierdziły kolejne badania.