Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Zbliżają się Święta, a jak wiemy - Święta to czas niespodzianek i prezentów! I na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Was zarówno niespodzianki, jak i prezenty!

Zaczniemy od niespodzianki! Marka InPost doceniła naszą akcję wysyłania świątecznych wykoPACZEK i w tym roku dołączyli do zabawy! Nie możemy zdradzić kogo wylosowali, ale wypatrujcie czujnie swoich paczuch ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wspomnieliśmy też o prezentach, prawda? A więc nie trzymamy Was dłużej w niepewności. InPost nie tylko dołączył do zabawy, ale również przygotował dla WSZYSTKICH uczestników wykoPAKI upominki w postaci kodu rabatowego -50% na nadanie paczki przez Paczkomat! Kody zostaną Wam udostępnione po weryfikacji paczek, a informacje o nich znajdziecie w Panelu Uczestnika, tuż obok danych do wysyłki.

Mamy nadzieję, że prezent Wam się spodobał! Jeśli tak, zróbmy hałas dla InPostu - pochwalcie się zdjęciami jak odbieracie/nadajecie paczkę przez Wasz ulubiony Paczkomat InPost! Tylko nie zapomnijcie dokleić do paczuchy miłych pozdrowień dla pana kuriera ()

#wykopaka #inpost #paczkomat #szybkienadania
  • 53
Fajnie że się udało i oby współpraca była też na kolejne lata :)

@thepjoter: Też mamy taką nadzieję. Ale póki co wszystko w Waszych rękach. Im więcej atencji w formie fotek spod Paczkomatu dostaną na tagu, tym większa szansa na współpracę w kolejnych latach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

albo to @thepjoter: jest głównym CEO InPostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Januszzex: właśnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykoPAKA: jak skorzystałam z kodu na przesyłkę paczki, to muszę ją wysyłać z etykietą?

Bo taką mam informację na stronie, a przyzwyczaiłam się już, że z poziomu aplikacji nie trzeba drukować etykiety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętam jak dziś, jak inpost właśnie w okresie świąteznym ukradł moją paczkę za ponad 500 zł z prezentem.
Później utrudniali dochodzenie swoich praw, mataczyli, kręcili, kłamali. Ehh, aż łezka się w oku kręci na myśl o ich świątecznych zwyczajach...