Wpis z mikrobloga

Niby Polacy tak nie lubią gejów a sami się zachowują na drodze tak jak by lubieli innemu facetowi "siedzieć na dupie". Xdd. Nic do gejów nie mam jakby co.
A w UK gejów pełno a na drodze ponad 95 % trzyma fajny bezpieczny odstęp.
Do tego jest automatycznie mniej stresu i mniej wypadków dzięki spokojnej jeździe.

Takie mam obserwacje po kilkunastu dniach w Polsce w tym roku.
Nawet tiry w Polsce siedzą osobowkom na doopie. Co jest z wami nie tak??
Miałem przejechać około 100 km krajowkami i musiałem zjechac około 15 razy na przystanek autobusowy żeby "husarz" pognal te 20 metrów przedemnie mimo że i tak był ciąg samochodów więc nie zamulalem.

Jak w UK jadę to też trzymam sobie odstęp tak jak wielu innych starszych i mądrzejszych Anglików i wszystko sprawniej działa bo ci z przeciwka mają luki i jak zjeżdżają na podporządkowana to CMYK i nikogo nikt nie hamuj do zera.

#uk
#przemyslenia
#ruchdrogowy
#samochody
#kodeksdrogowy
#polska
#bekazpodludzi
#bekaztransa
#zalesie
#chwalesie
#auto
#wypadek
#geje
#bekazlewactwa
#bekazprawakow
#bekazhusarzy
#lgbt
#uk
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamsowaanon: ja wyprzedzałem dzisiaj dwa samochody na wojewódzkiej to patrzyłem czy nie są spięte linką i się nie holują bo nie wierzyłem że można tak blisko jechać i to po nieodśnieżonej drodze. Na pewno poniżej 2m ten z tyłu się trzymał i jechali sobie tak 40 km/h.
@adamsowaanon: Nie tylko nasi lubią siedzieć. Jakiś czas temu jechałam na spotkanie z klientem pod Londyn. W pierwszą stronę prowadził ziomek Anglik, z którym pracuję i pomyślałam, że w sumie może się prześpię przed przyjazdem. Niestety koleś jeździ "na żyletkę" więc 2.5 h miałam oczy jak 5 złotówki, łącznie z tym, że mało co nie spowodował wypadku. Następnym razem pojadę pociągiem.
A w UK gejów pełno a na drodze ponad 95 % trzyma fajny bezpieczny odstęp.


@adamsowaanon: Ty chyba porównujesz do Polski albo mieszkasz w innym UK. 30m to nie jest bezpieczny odstęp na autostradzie a zazwyczaj jeżdżą tu i tak, że drugiego samochodu nie wciśniesz, a jak zostawisz miejsce i bezpieczny odstęp to zaraz ci jakiś baran się tam wciśnie.