Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace
Dobra ludziska, po ograniu #rdr2 szukam tytułu do ogrania na PC gdzie gracz równie mocno odczuwa więź z głównym bohaterem, może jakaś perełka mi umknęła.

Tytuły które ograłem i gdzie poczułem podobne emocje: Wiedźmin 3, Gothic 1/2/Kroniki.., Mafia 1/2, LA Noire, Assasins (trylogia Ezzio), God of War, Uncharted, TLOU, Skyrim
  • 19
@Dominias Ze starych gier to jeszcze Syberia. A taka gra, która mocno mocno dała w psychikę to Heavy Rain. W sensie była poruszająca.

Zacząłem Disco Elysium, ale na razie nie ma kiedy. Początki ciekawe, ale też gra specyficzna.
@Dominias:
Mass Effect obowiązkowo. Nie cierpię strzelanek i generalnie dawniej klimaty sci-fi średnio mi podchodziły ale trylogia ME to jedna z moich ulubionych gier. Przechodzę prawie co roku.

Jeszcze mogę polecić serię Dragon Age. W każdej części gra się kimś innym ale relacje z towarzyszami podróży to wynagradzają.

No i cymbergaj2137 - ma swoje bolączki ale postać V i postacie poboczne są 10/10.
@onomatopeja_:
Najlepiej zagrać w Legendary Edition, która ma część elementów poprawionych. I oczywiści ME1 > ME2 > M3. Inna kolejność nie ma żadnego sensu bo to jest powiązana ze sobą historia gdzie wybory z jednej części wpływają na kolejną.

ME1 jest dość archaiczny ale warto dla fabuły i wprowadzenia do historii się przemęczyć. Kilkanaście godzin minie szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)