Wpis z mikrobloga

Chyba już powoli zbliżamy się do końca TVGry. Z jednej strony fajnie, bo wszyscy wartościowi redaktorzy stamtąd odeszli ale z drugiej trochę szkoda, że to wszystko tak się posypało z powodu kasy. Dawniej oglądałem niemal każdy ich materiał. Obecnie na 12 filmów wypuszczonych ostatnio tylko jeden przebił 100k a to dzięki oczywiście Wieśkowi w tytule.
#gry #tvgry
Pobierz Ber3n - Chyba już powoli zbliżamy się do końca TVGry. Z jednej strony fajnie, bo wszy...
źródło: comment_1670839014RK8CAfrg64gRgMH7Af59Fb.jpg
  • 7
@Ber3n no ja tam jeszcze oglądam, jak akurat nie ma do obiadu nic ciekawszego do zarzucenia. Te nowe łepki mają potencjał jakiś, więc pewnie będą jakimś tam średnio oglądanym kanałem. W sumie to w ich przypadku wielki upadek ale tak to jest jak się pracuje w januszexie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiDi: może i robią fajne materiały ale nie o grach. Na TZO jest niby trochę tej tematyki ale w jeszcze gorszym wydaniu niż na tvgry. Jakieś quizy typu poznaj grę po pixelu albo przewałkowany milion razy temat jak gry w których walczysz sam ze sobą. Tzn. co kto lubi ale brakuje w tej chwili kanału z aktualnymi tematami o grach, jakoś ciekawie przedstawionymi. Cda jest jeszcze bardziej drętwe od tvgry, zagrajnik