Wpis z mikrobloga

Martwią mnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe . Mój niebieski jest w grupie ryzyka, czyli tych których że względu na zawód/umiejętności biorą w pierwszej kolejności.

Czy jest możliwość by jakoś tego uniknął?

Świeżo rozpoczął nową pracę, nie chcę by został zwolniony, zarabiał połowę mniej tego co w tej firmie ale jednocześnie martwię się, że sobie coś zrobi, że jemu "koledzy" coś zrobią, że nie będzie taki sam jak wróci i że nie będę go widzieć przez ponad miesiąc (bo obecnie to widuję go tylko w weekendy.)

Nie widzi mi się również by składał przysięgę, przez którą będzie zmuszony iść na front by bronić doopsko kaczora i reszty pisiorów.

Da się jakoś wymigać od tego?

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #pytanie
  • 56
@RAMBOnaBOSO: zamiast zadać pytanie i porozmawiać, wymieniając się argumentami, wolisz mnie zaatakować zarzucając mi prosto w twarz swój pogląd na temat materializmu u kobiet (pewnie wrzucając mnie do jednego worka z p0lkami) tylko po to by mi dogryźć? Stare, znałam.

BTW to nie jest tematem tego posta.
@moods Nie wszyscy kochajom bombelki i z radością czekają na ciążę (rzyganie, nietrzymanie moczu, cukrzycę ciążową, nadciśnienie, przytycie 20 kg), a potem bóle porodowe, nacinanie krocza i darcie mordy pielęgniarek na porodówce. A potem babranie się w kupach, kaszkach i brak normalnego snu, ciszy i czasu dla siebie. @AlienFromWenus no nie?
@taka_sobie_: widzisz. Mi to lata i powiewa czy ktoś lubi bombelki czy nie. Ale jeżeli ktoś pisze o kimś, że jest płytki a post wcześniej pisze „wysrać kaszojada kroczem” no to mi się to zupełnie nie klei.
Świeżo rozpoczął nową pracę, nie chcę by został zwolniony, zarabiał połowę mniej tego co w tej firmie ale jednocześnie martwię się, że sobie coś zrobi, że jemu "koledzy" coś zrobią, że nie będzie taki sam jak wróci i że nie będę go widzieć przez ponad miesiąc (bo obecnie to widuję go tylko w weekendy.)


@AlienFromWenus: oho i teraz różowa wysrywa brednie na temat ćwiczeń....

1. Nie może zostać zwolniony
2. Dostanie