Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1272
byłem w Lidlu
byłem w Lidlu w niedzielę panowie w niedzielę a pamiętacie czasy jak to było normalne ludzkie iść w niedzielę do sklepu a nie do żabki zasranej zapłacić 70% drożej
  • 38
  • Odpowiedz
W Żabce, jak bierzesz wielosztuki


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: #!$%@?ą mnie te wielosztuki. Odruchowo szukam produktów bez promocji i czasem wychodzę z niczym. Ot mam zachciankę na kabanosy. Jedną paczkę zjem, ale co mi po 2 kolejnych, które później będą leżeć pół roku? Albo mam ochotę wypić dwa różne piwa, to muszę osiem wziąć "by nie stracić". Patologia
  • Odpowiedz
No i chyba tylko osiem lat szkoły podstawowej, bo z interpunkcją i składnią faktycznie nie masz najmniejszego problemu, jednak satyra już cię przerasta xD


@BaKaZa: Zapomniałeś dodać, że mam smutne życie, nikt mnie nie lubi i jestem jednym wielkim pryszczem, mózgu.
  • Odpowiedz
  • 1
@BaKaZa: Zapomniałeś dodać, że mam smutne życie, nikt mnie nie lubi i jestem jednym wielkim pryszczem, mózgu.


Nie zapomniałem, mam to w dupie
  • Odpowiedz
@vieniasn: beka z tych co chwalą żabkę za to że jest otwarta w niedzielę, jakby nie wiedzieli że właściciele żabki są w komitywie z PiSem i mają praktycznie monopol (ciekawe czemu) na handel w niedzielę
  • Odpowiedz
@vieniasn: proszę przestań, partia rządząca dba o ciebie i o nas. A w kościele się było? Niedziele po to właśnie są, aby spędzić je z rodziną w kościele.

  • Odpowiedz
@vieniasn: Nawet mieszkając w Rumunii nie mam takiej komuny żeby sklepy były w niedziele zamkniete, owszem taki Lidl jest otwarty troszke krócej (do 19.00) ale Auchan normalnie do 22.00.
  • Odpowiedz