Wpis z mikrobloga

@vieniasn jako człowiek którego cieszy szczęście innych, nie mam problemu z tym, że więcej osób ma wolne w niedzielę, a nawet się z tego powodu cieszę. Z drugiej strony zaś, ktoś mi zabrał znowu kolejna część wolności/wyboru. I mam taki dylemat w tym temacie. Z jednej strony spoko, bo ktoś ma wolną niedzielę, a z drugiej czemu ktoś ma prawo zakazać robić zakupów w niedzielę.
jako człowiek którego cieszy szczęście innych, nie mam problemu z tym, że więcej osób ma wolne w niedzielę, a nawet się z tego powodu cieszę. Z drugiej strony zaś, ktoś mi zabrał znowu kolejna część wolności/wyboru. I mam taki dylemat w tym temacie. Z jednej strony spoko, bo ktoś ma wolną niedzielę, a z drugiej czemu ktoś ma prawo zakazać robić zakupów w niedzielę.


@uriel_ck:

Wystarczyłoby wprowadzić zapis, że każdy pracownik
byłem w Lidlu

byłem w Lidlu w niedzielę panowie w niedzielę a pamiętacie czasy jak to było normalne ludzkie iść w niedzielę do sklepu a nie do żabki zasranej zapłacić 70% drożej


Byłem w Lidlu.

Panowie, byłem w Lidlu w niedzielę. W niedzielę. A pamiętacie czasy, kiedy to było normalne? Ludzkie pójście w niedzielę do dyskontu, a nie do zasranej Żabki, gdzie płaci się 70% drożej.

@vieniasn: Pamiętamy. Pamiętamy również osiem
StaryWedrowiec - > byłem w Lidlu
byłem w Lidlu w niedzielę panowie w niedzielę a pami...

źródło: comment_1670801702yvUdr9dRW5cCIFPMdIeZM3.jpg

Pobierz