Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw hmmm z tego co pamiętam Ty jesteś jeszcze młody. Próbuj z dziewczynami, są jakieś szanse. Może jeszcze nawet nie próbowałeś poderwać tak z paru. Jak dostaniesz 5 odrzuceń pod rząd to będzie już coś mówić, 10 to masz jasną sytuacje, a 15 to znaczy, że nie ma sensu próbować i musisz się skupić na sobie (zwykle głównie looksmaxing).
@Ksut_Melodi: Próbowałbym podrywać, ale problem jest w tym, że nie mam żadnych social media, a moje social skille są równe zeru, totalnie nie mam żadnych, wszystkich interakcji społecznych się boję i nie wiem jak się zachować, a co najgorsze to po powiedzeniu cześć nie wiedziałbym o czym miałbym gadać do tej dziewczyny.
@tylkoponsfw hmmm to musisz potrenować social skilla w jakikolwiek sposób. Tego nie można tak zostawić. Dziewczyny to może za głęboka woda tak od razu ale próbuj coś pogadać z kolegami irl, można też w internecie (zawsze coś, jak widać np tutaj). Jak jesteś studentem to zgłaszaj się na zadawane pytania przez wykładowców, w ten sposób wyrabiasz w sobie odwagę i potem to się przełoży na kontakty z rówieśnikami, też z dziewczynami. Możesz