Wpis z mikrobloga

@StanMarsh93: Elka mowila, ze Helena (82 lata) jest za stara aby zajac sie 12 latka, a brat juz pol roku temu zapowiedzial, ze nie zajmie sie M. Ona i Andrzej maja ograniczone prawa rodzicielskie, zeby tego bylo malo, Elka ma zakaz kontaktu z M. Wiec jest nikla szansa,ze dadza ja do najblizszej rodziny, ze wzgledu na prawdopodobienstwo manipulacji mloda. Elka ludzi sie, ze mloda wroci do domu, ale tak naprawde bedzie
@TheShowMustGoOn: zastanawiam się czemu Ela Gawin jako taka jest dla mnie podniecająca i bym ją nawet puknął. Podnieca mnie w tych swoich patologicznych zachowaniach, podnieca mnie jej brzydota, nie przeszkadza jej nieatrakcyjne ciało jak tu na zdjęciu. Nie mniej jednak relacji żadnej bym z nią nie chciał bo te same cechy by mnie zniechęcały co w tym przypadku podniecały.....
E sumie zabawne bo aktualnie jestem z kimś kto nie ma cech
@StanMarsh93: Helena jest za stara, prędzej sama wymaga opieki, a brat podobno zadeklarował, że nie ma mowy. Strasznie współczuję młodej, może i jest rozwydrzona, ale winę za to ponosi przede wszystkim jej walnięta matka i w mniejszym stopniu równie odklejony ojciec. On chyba też ma ograniczone prawa, więc do niego Mery nie pójdzie, zresztą nie jest wcale lepszy od Gawiny, a do tego jest wiecznie spłukany.

@jan-kopec, chyba pociągają cię