Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piter259: ej, nie mów tak... :( Już prędzej hejt jest cząsteczka natury człowieka, jakoś mnie babcie nie uczyły hejtu pomiędzy piesniami patriotycznymi a kościelnymi ;) :P


@Chcialbym_byc_kaczka: dopiero jak dobrze poznasz kultury innych narodów to się przekonasz ze hejt jest mocną częścią polskiej, przypomnij sobie czy babcia nie hejtowala czasem swojej sąsiadki np, bo moja jedna hejtowala sąsiadkę a drugą ciągle hejtowala kościół
@piter259: właśnie nie bardzo, ja ostatnio się dowiedziałem od kogoś ze jestem "dziwny" bo nigdy nikomu nie pocisnalem w internecie. No chyba że każda krytyka lub mówienie o kimkolwiek w sposób rzeczywisty gdy coś odwalił (np po pijaku potrącił człowieka) to już "hejt", to wtedy owszem każdy człowiek jest hejterem. A co do innych narodów to jakoś przy każdym większym turnieju się słyszy że jak jakiś piłkarz nie trafi karnego czy
No chyba że każda krytyka lub mówienie o kimkolwiek w sposób rzeczywisty gdy coś odwalił (np po pijaku potrącił człowieka) to już "hejt"


@Chcialbym_byc_kaczka: Nie rżnij głupa. To że ty nie miałeś w rodzinie toksycznych ludzi to według Ciebie znaczy, że tacy toksyczni ludzie nie istnieją, a jak ktoś mówi że ma hejterów w rodzinie to na pewno przesadza? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo egocentryczne podejście.
@Pantegram: trochę sobie dospiewales/as do mojej wypowiedzi, przecież pisze że jestem świadomy jak ludzie potrafią życzyć śmierci komuś kto piłka w bramkę nie trafił - to jak niby mogę nie wiedzieć że "toksyczni" ludzie nie istnieją? :P I nie użyłem nigdzie frazy że kolega poprzedni przesadza, chciałem jedynie zwrócić uwagę że "hejt" jako sformułowanie ma niejasne, zatarte granice. A skoro w komentarzu mówię o swoim spojrzeniu na polską kulture wspominając jak