Wpis z mikrobloga

Wchodzę rozumiecie na Steam'a, bo sobie kupiłem komputer co mi wszystkie gry ogarnie.


No i wchodzę tam, zaczynam poszukiwania tytułów które mnie interesują, w które nie mogłem zagrać na konsoli.
WTEM: "Polski język nie jest obsługiwany". #!$%@? tam, myślę. To w zasadzie mocno stara giera, nic dziwnego. Po polsku były tylko jakieś piraty, albo ruskie ze stadionu dziesieciolecia. Wpisuję drugi tytuł - TO SAMO, trzeci TO SAMO. #!$%@? nawet Bioshock'ea nie ma po polsku. xD
Doszedłem do wniosku że valve to razić prądem i to takim ze siły do betoniarki. Dobrze, że mam GOG'a na którego udało mi się po latach zalogować no i PS4 PRO.
W PC jake w lesie, Polskę jak chlew obsrany gównem traktują i udają że nie istnieje. DNO.
A Gforce Experience to nie instalujcie, bo na "ż" się panel #!$%@? uruchamia xD
TERAZ TAGI NA NOCNEJ - PRZEPRASZAM ALE RAZ WOLNO, PIERWSZY MÓJ I OSTATNI OBIECUJĘ - #!$%@? TO KOGO, WIEM.
#pcmasterrace #gry #konsole #steam #gog #pijzwykopem
  • 38
@poczucie_przemijajacej_srody: Widzisz no nie ma lekko stary, trzeba się zmagać z angielskim nawet w rozrywkach. Ja sobie po chińsku ustawiam, bo skoro i tak obydwu nie rozumiem to chociaż wygląda cool

Teraz przejdźmy do ostatniej kwesii:

TERAZ TAGI NA NOCNEJ - PRZEPRASZAM ALE RAZ WOLNO


Komu wolno temu wolno

PIERWSZY MÓJ I OSTATNI OBIECUJĘ


trzymam za słowo
@zielony_goblin: chłopie chcesz to się oburzaj ale może chociaż na studio które publikuje w steam, a nie na platformę sprzedaży.
Gog jest silnie zależny od rynku polskiego to dodanie polskiego jest priorytetem, steam to międzynarodowy gigant który ma ważniejsze rzeczy na głowie niż próba wymuszenia dodania jakiegoś środkowoeuropejskiego języka
#!$%@?ę się zmagać, kocham mój język - co my #!$%@? Kambodża


@poczucie_przemijajacej_srody: czaję, ale niestety nie kochają go ewidentnie tłumacze, którzy odwalają całkowitą fuszerę zarówno w filmach i grach. To jak tragiczne i odbiegające od sensu (albo go wręcz odwracające) potrafią być polskie tłumaczenia mnie autentycznie zdumiewa, szczególnie biorąc pod uwagę że źródłowy język to angielski, a nie jakieś ezoteryczne narzecze. Przykład na czasie - The Callisto Protocol, poziomy trudności; w