Wpis z mikrobloga

Messi. Argentyna. Półfinał. Najlepszy piłkarz w historii futbolu zmierza powoli do swojego ostatniego aktu. Chorwacja to tylko przystanek, liczę na finał z Francją. Mimo szacunku do Ronaldo, nie chcę pojedynku z Portugalią - świat sprowadzi to do pojedynku tych dwóch, gdy tymczasem Portugalczyk jest najsłabszym ogniwem swojej drużyny i na scenie z największymi już go nie ma. A to wszystko przy akompaniamencie pękających dup wykopków bo tu 90 % fani Ronaldo i Realu. Jeszcze te niewielkie nadzieje po doprowadzeniu dogrywki, nadzieje o wyeliminowaniu najlepszego piłkarza świata. Sprowadzeni do parteru. Cudowny wieczór. ()
#mecz
  • 19
@General_chudy_byk18: @mietek123456: Dla mnie dość ciekawym zjawiskiem jest, że tylu fanów Ronaldo na wykopie i hejterów Messiego. Entuzjazm dla tych dwóch zawodników dzieli świat mniej więcej po równo. Tymczasem wykop jest jednogłośny. Serwis, którego użytkownicy (nie wszyscy) utożsamiani są ze wszystkim co negatywne. No nic, możecie tylko podziwiać jak piszę się historia i płakać razem, w grupie raźniej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak btw jestem fanem
@General_chudy_byk18: Może i nie jesteś fanem Ronaldo, ale jesteś hejterem Messiego. Nie rozumiem tego zjawiska wśród wykopków, próbuję to łączyć z najpopularniejszymi tagami (przegryw, pato mma itp.) i narysować sobie w głowie obraz przeciętnego wykopka. Gdzieś te styki się łączą w całość i powodują nienawiść do kogoś, bo ma 170 cm czy inny równie zabawny powód. Komedia.
@General_chudy_byk18: ej, ale tak serio to co Ci sie nie podoba w jego stylu bycia i grze? xD Typ jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie a mimo to zachowuje się skromnie. Zna swoja wartość wiec nie będzie przed kazdym chylił głowy ale tez nie zgrywa boga na boisku ani poza nim. Mozna go nie lubić ale nie doceniać go jako piłkarza i nie lubic jego gry to trzeba być totalnym
@General_chudy_byk18: Mam nadzieję, że rozumiesz hasło "przeciętnego" wykopka. Jeszcze podkreśliłem, że "nie wszyscy" bo spodziewałem się takiej odpowiedzi. Przeciętny wykopek nienawidzi Messiego i kocha Ronaldo. Możesz go nie lubić, ale dla tych dwóch przez pryzmat całej kariery nikt nie może powiedzieć, że któryś z nich był słaby. Od Ciebie leci nawet nie krytyka, czysty hejt. Nawet dalej to mi się dyskusji nie chce podejmować bo albo rozmawiam z kimś o niskim
@c137: Generalnie rywalizacja Messiego z Ronaldo była dość mocno nakręcana medialnie. To coś co przyciągnęło masę widzów z rynków dotąd niezainteresowanych mocno futbolem. Jeśli rozłożyć to na czynniki pierwsze, to rekordy obu panów były wyśrubowane przy niezwykle sprzyjającym otoczeniu. Ich drużyny były faworyzowane, nie mieli jakichkolwiek zadań defensywnych, za rywali mieli ekipy z budżetem równowartości ich półrocznej pensji, praktycznie każde agresywniejsze wejście rywala kończyło się faulem. Dodatkowo utarł się schemat, że
@General_chudy_byk18: > symuluje moim zdaniem
Imo Ronaldo przez całą swoją karierę symulował więcej, Messi był tym głupim co leciał do przodku będąc kopanym po kostkach i za to go bardziej pokochałem. Tak samo grał Hazard w Chelsea. Muller mnie strasznie irytował jak płakał po każdym kontakcie, ale później przeczytałem wywiad z nim jak dziennikarz go zapytał po meczu na MŚ w 2014 roku bo było to już irytujące. Powiedział wtedy coś
@General_chudy_byk18: To teraz jest inna rozmowa. Możesz go nie lubić za te fochy, twoja sprawa. Odnoszę się do Ronaldo bo sam post się do tego odnosi, a Ty podjąłeś dyskusję. Secundo, odnoszę się do Ronaldo bo tych dwóch znam karierę najbardziej i podaję go jako przykład. A jak widzę, że ktoś wytyka coś Messiemu gdy ten drugi ma więcej za uszami to nie sposób się pokusić o przywołanie tego do dyskusji.