Wpis z mikrobloga

Oczekiwanie, że feministki teraz zajmą się organizowaniem akcji przeciwko poborowi jest absurdalne


I co teraz powiecie spermiarze i cuckoldy którzy potulnie chodziliście na strajki aborcyjne i dodawaliście błyskawice do zdjęcia profilowego na Facebooku?

A zapewnienie że feministki mogą dołączyć i wspierać mężczyzn to zwykły podstęp mający na celu zachęcenie spermiarzy/cuckoldów do dalszego wspierania feministek.

Ja popieram aborcję. Ale NIGDY nie pójdę ramie w ramie z feministkami, za to jak traktują mężczyzn.

Wyplusujcie to żeby jak najwięcej osób zobaczyło jak bardzo feministki nas nienawidzą.

#p0lka #obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #wojna #przegryw #blackpill #redpill #feminizm #aborcja #pieklokobiet #cuckold
Miguelos - > Oczekiwanie, że feministki teraz zajmą się organizowaniem akcji przeciwk...

źródło: comment_16706154214UuHHyxOEG54YB0twBxYsJ.jpg

Pobierz
  • 50
Nie przyszło mi do głowy, że jest zupełnie niewinny,


@herzyk_wieczorkiewicz: ale zaraz my mówimy tu o winie w rozumieniu karnistycznym? Bo jeśli chcesz wejść na sferę moralności lub nawet innego prawa (pamiętam jak była próba przypinania mu łatki osoby nadużywającej stosunku zależności jako nauczyciel, co bardzo szybko później upadło) to jak ma się jego wina do winy waszego środowiska w momencie upadku zarzutów o gwałt? Fajnie tak kogoś zaszczuć i zniszczyć?
@Miguelos: ale ma rację, czemu zamiast organizować protest w swojje miejscowosci wchodzisz na instagram marnujac czas i piszesz wpis na wykopie? w 10 minut moglbys zalozyc wydarzenie na facebooku i zaprosic znajomych i zadzwonić do 3 kumpli

popraw sie bracie
@herzyk_wieczorkiewicz:

Nie przyszło mi do głowy, że jest zupełnie niewinny, bo jak mówiłam, to co wiem od osób prywatnie pozwala mi wierzyć, że nie jest - ale to nie znaczy, że zgwałcił 20 osób, tego nie twierdzę.


Nie kłam. Na powyższym screenie przypisujesz mu gwałt i/lub molestowanie na 20 kobietach.
@m_akarena: Bo gdybyś ćwierćmózgu wiedziała chociaż co znaczy feminizm, to już ci tłumacze : Feminizm to walka o równe prawa obu płci, więc z waszej własnej definicji feministka ma obowiązek walczyć tak samo zażarcie o prawa kobiet jak i mężczyzn. Tylko tego nigdy nie robicie bo rzeczywisty feminizm to gynocentryczny ustrój walczący o wyższe prawa samic, emancypacje kobiet, a no i jeszcze społeczne wynoszenie kobiet w góre kosztem poniżania mężczyzn.
@Miguelos: ja mam kategorie D i nie wiem czy mnie powołają, ale według mnie jak już powołują do woja, to kobiety też powinni powołać, bo niby dlaczego tylko samych facetów? Tym bardziej, że kobiety są bardziej narażone na gwałty. Jakby miał córkę to bym ją zachęcał do trenowania sztuk walki, by miała jakieś bhp.
-
Chyba że mowa i takiej Grupie Performatywnej Chłopaki, którzy faktycznie super działają i wspierają facetów


@herzyk_wieczorkiewicz: Ty tak na serio?
Przecież oni propagują najgorszy sort lewackiej propagandy (a sam jestem lewakiem). Patrz załączona grafika.
Przecież to jest załamywanie rzeczywistości. Niech te parszywe, patriarchalne i mizoginiczne wilki w końcu przestaną zjadać te biedne sarenki!!!11oneoneone
Kobiety (i pseudo mężczyźni) dumnie walczą z problemami, które sami stworzyli xD
GregPelka - > Chyba że mowa i takiej Grupie Performatywnej Chłopaki, którzy faktyczni...

źródło: dddv

Pobierz