Wpis z mikrobloga

Widziałem ostatnio co wygaduje dziadzio na objazdach po Polsce. I powiem tak Pany. To się dobrze nie skończy Zaś najgorsze jest to, że porównywalna tragedia czeka nas, gdy "wykształcone elity" zagłosują na Koalicję Obywatelską i wspomnicie moje słowa za kilka lat, bo taki właśnie scenariusz będzie miał miejsce. Zjednoczenie opozycji, która pozwoli następnie szczęśliwa i nafukana sloganami unijnymi zrobić z nas taki sam skansen jakim stała się cała Europa stoczona na samo dno przez politykę eurokolchozu i kretyńskie regulacje. Podczas, gdy cały świat na wschodzie i zachodzie wyprzedza Europę innowacyjnością, odkryciami i technologia oraz wynikami finansowymi, mając wywalone w ekofaszystowskie brednie, prawa 600 płci, lekarzy i inżynierów ze śniada karnacją, którzy wyrywają ludziom z rąk telefony i laptopy w komunikacji miejskiej. Niedługo łykną nas Chiny, które będąc największym emitentem gazów cieplarnianych na świecie, rozwijają się gospodarczo i mają wywalone i oczywiście Europa, która emituje malutki ułamek, gdy ograniczy ułamek tego ułamka to będziemy w domu. W końcu winny jest szary Kowalski, który zamiast z papierowej słomki pije przez plastikową i bierze reklamówkę, zamiast ekologicznej papierowej torby, gdy w markecie całe tony chemicznego, trującego ścierwa są zapakowane w plastik, ale to zrobił koncern to na to spuscmy zasłonę milczenia, bo tylko jak Kali ukraść krowę to jest dobrze. Wiec jeśli kapitalizacja wzrośnie o kolejny miliard to można wycinać hektary lasów i emitować setki ton syfu, bo zrekompensuje to Kowalski, wypiertoleniem 200 k na gofniane auto elektryczne i panele oraz straceniem kilkunastu kolejnych, bo tylko na złom będzie mógł oddać to czym teraz jeździ. To jest droga do zbawienia tego świata.
#bekazpisu #bekazlewactwa #polityka #gospodarka #ekonomia #europa #uniaeuropejska #eurokolchoz #ekologia #bekazpodludzi #tusk #nwo #globalneocieplenie
  • 6
Widziałem ostatnio co wygaduje dziadzio na objazdach po Polsce. I powiem tak Pany. To się dobrze nie skończy Zaś najgorsze jest to, że porównywalna tragedia czeka nas, gdy "wykształcone elity" zagłosują na Koalicję Obywatelską i wspomnicie moje słowa za kilka lat,


@Ynfluencer: "Typowe, nie jestem za PiS ALE" i "może PiS jest zły ALE PEŁOOOO" xD
Kryspin013 - > Widziałem ostatnio co wygaduje dziadzio na objazdach po Polsce. I powi...

źródło: comment_1670628319NYFAtVQRnBGXy0RD6Mxawl.jpg

Pobierz
@pawelczixd: Tak, wyprzedza. Jakieś tam ekstremum nie ma znaczenia. Staczamy się gospodarczo na dno. Igdy nie było tak tragicznie odkąd stery przejęli eurokraci z tego kołchozu k #!$%@? wszystko. Wkrótce to my będziemy krajem trzeciego świata żebrzącym od Chin mniej bolesne warunki.
@Ynfluencer: No fajne halucynacje, szkoda że to nieprawda. Chiny które bazowały na szaleńczym wzroście właśnie dotarły do ściany i nie ma kraju który by mógł do wyścigu dołączyć. Poza USA Europa nie ma się kogo bać.
@pawelczixd: Bzdura. Europa jest skansenem technologicznym i stoczy się jeszcze bardziej na te wszystkie zakazy unijne i ekofaszystowskie regulacje odpowie rynek wschodni i jeszcze bardziej zwiększy swoje zyski finansowe. Nawet pociągów nie mamy porządnych, tylko wlokące się z prędkością żółwia. Najszybsze pociągi prototypowe jeżdżą już ponad 600 km/h unia pewnie zabroni takiego czegoś pod pretekstem bezpieczeństwa, czy innych lewackich piardów.

Eurokolchoz realizuje interesy partykularne Niemiec i już kompletnie zlewaczonej Francji, rodowici