Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ja bym se poszedł na takie ćwiczenia, bo byłoby śmiesznie. I tak pracuje w januszex z różnymi osobnikami więc mnie raczej nic gorszego nie spotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mogliby to jednak zrobić bardziej po dobroci, i brać chętnych.Zachętą byłyby np zniżki na bilet, jakiś odpis od podatku, albo pierwszeństwo u lekarza przed starymi babami ( ͡~ ͜ʖ ͡°) itd. Przede wszystkim jasno komunikować
powiem Ci, że w każdej partii są miłośnicy powszechnej służby wojskowej


@CzarnyOwiec: No i właśnie dlatego ta propaganda brzmi tak głupio. Przeciwko również są ludzie od lewa do prawa o najróżniejszych poglądach.
Jak ktoś nie stęka to zaraz musi być z Nowogrodzkiej.


@Emigrant1: no może to przypadek, że nagle od wczoraj jest wykop zalany niemal identycznymi wpisami, próbującymi forsować taką narrację i zupełnie się to pokrywa z propagandą PiS.

Tylko co to za różnica, czy ktoś jest trollem, czy pożytecznym i****ą?

Są jeszcze normalni Polacy.


@Emigrant1: Rozumiem, że ci normalni to poglądach takich, jak ci pasuje?
@aegispolis: I źle rozumiesz. Kolo.... ani grama nie utożsamiam się z bogojczyźnianą wizją Polski jaką propaguje PiS, ale obowiązek obrony granic jest dla mnie normalną powinnością. Żyłem w komunie, żyłem w wolnej Polsce i żyje w Polsce spisiałej. Ale to nadal Polska. Flaga będzie zawsze biało - czerwona, bez względu kto ją dzierży. Oddzielam indoktrynację od powinności. Pogódź się z tym że oprócz klasycznego My i Oni są jeszcze ci, którzy