Wpis z mikrobloga

@LordSidious Gdzie księża mają najwięcej do powiedzenia w tej sprawie, bo na opinie księdza jeszcze nie trafiłem, ale na opinie ekspertów z wykopu trafiam notorycznie.
Po drugie są księża, którzy służą na jednostce i mają stopień wojskowy.
@Nanuno: Poczekaj, poczekaj :) Mam w rodzinie kuzyna, zawsze sądziłem, że trochę upośledzony ale ok - jego prawo. Ksiądz. Wczoraj jakoś się odpalił, że tak - ćwiczenia to obowiązek Polaków i niemal boski obowiązek by walczyć za ojczyznę i Boga. Generalnie klimat taki jakby się obsrał a potem przeczytał, że on przez sukienkę na ćwiczenia nie jedzie to teraz zaczyna krzyczeć, że no pewnie, jechać trzeba. ( ͡° ͜ʖ
@LordSidious Byłem tym kuzynem. Że też wam się chce wymyślać te historyjki, a nawet gdyby tak było to cała grupę księży wrzuciłeś do wora ze swoim kuzynem. Gratuluję myślenia, to chyba nie kuzyn jest upośledzony. Nie ma to jak wszystkich oceniać przez pryzmat jednej osoby.
@Nanuno: Oczywiście, masz pełną rację. Mam nadzieję, że teraz czujesz się lepiej - wszak obwieściłeś publicznie, że jak coś nie zgadza się z Twoim światopoglądem to tak jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)