Wpis z mikrobloga

@zdjeciegipsu:

ale to nie dziecko


Czyli dorosły jednak może się bezsensownie wpatrywać w dupy kobiet na mieście? Bo skoro "uczy się dzieci" i "ale to nie dziecko" to dorosłych te zasady już nie obowiązują według twojej logiki?

co tu jest niestosownego


Uwydatnianie części ciała, które powodują podniecenie/ekscytację seksualną u mężczyzn
@Shigan: sperm sobie z resztą prawiczków ile chcecie ale tagujcie to gówno, nie po to mam poblokowane 100 tagów, bo każdy spermiarz ma jakąś ideologie i musi mieć własny tag, żeby potem co dzień czytać

O BORZE O GURWA LUDZIE DUPA NA ZDJEMCIU NIGDY W INTERNECIE JESZCZE NIE BYLO DUPY NA ZDJEMCUIU JEZUS MARJA WYNALAZLEK LUCKOSCI DUPA W JPG KTOREJ NIE DOTKNE ALE ZWALE SOBIE KONIA BO TO INNA DUPA NIZ
@zdjeciegipsu: Ale odpowiadaj na pytania, a nie lecisz ad personam. Samo patrzenie na uwydatniony kobiecy tyłek to nieumiejętność panowania nad popędem? Jak więc nazwiesz chęć uwydatniania własnych kształtów i podkreślania swojej figury w miejscu publicznym?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Davidozz: Bo to jest ubiór. Sportowe legginsy i tyle.

Można zrobić głosowanie wśród mężczyzn. Pokazać im to zdjęcie i zapytać czy im to przeszkadza. Jak większości przeszkadza to zabronić, ale ja wiem jaki byłby wynik
@Davidozz: to wtedy jesteś chamem zwykłym bo już dzieci się edukuje, że nie wypada się na kogoś gapić bez sensu


@zdjeciegipsu: ale już ubieranie się w taki sposób chamstwem nie jest?

Typowe kobiety są typowe. Chcą dla siebie wszystkich przywilejów ale zero odpowiedzialności.
Jakoś nie widać tej równości, do której tak gorąco nawołujecie, gdy kobiety mają móc robić co im się podoba, a faceci mają się tylko dostosować, co raz
@woskrosenie jaka #!$%@? biologia typie? Argumentum ad naturum to jeden z najgłupszych możliwych argumentów.
Człowiek nie posiada instynktów jak prymitywne zwierzę, nie musisz tu i teraz jeść, sikać i ruchać jak ci się zachce, bo masz rozwinięte bardziej funkcje kogniwistyczne. No chyba, że kwalifikujesz się jako pies.
To co, laska mają w burkach chodzić?
@Vayloren Generalnie większych bzdur nie było dane mi słyszeć. To jaki byłby odpowiedni strój w miejscu publicznym? Burka? Bo sukienka też zła skoro kostki są odkrywane. Jak dziewczyna ma ubierać się w 30 stopniach? Ma się kisić bo ktoś sobie ubzdurał, że nie powinna tak się ubierać? Dlaczego w większości to mężczyźni uwielbiają kontrolować i mówić co kobiety mają nosić a co nie? I tylko oni przypadkiem zauważają ten "problem"? Czy to