Wpis z mikrobloga

Człowieku, ludzie nie mają instynktów, a już z pewnością nie na poziomie prymitywnych zwierząt.


@Filippa: przechodzisz przez ulicę i widzisz samochód lecący na ciebie, nie myślisz tylko uciekasz z pod kół. To jest instynkt wykształcony jak byliśmy prymitywni
  • Odpowiedz
@woskrosenie xD
Człowiek ma potrzeby a nie instynkty, robienie z mężczyzn nie wyżytych zwierząt i powoływanie sie na nature to #!$%@? z logiki. Obcym psom też dupę wąchasz? Walisz ba ulicy kiedy ci się zachce?
Człowiek ma potrzeby, pragnienia, nie instynkty jak małpa.
  • Odpowiedz
@dnasstorm:

Można zrobić głosowanie wśród mężczyzn. Pokazać im to zdjęcie i zapytać czy im to przeszkadza. Jak większości przeszkadza to zabronić, ale ja wiem jaki byłby wynik


Można zrobić głosowanie wśród mężczyzn. Powiedzieć, że molestowanie niezamężnych, dorosłych kobiet jest od dzisiaj legalne i czy by im to przeszkadzało. Jak większości przeszkadza to zabronić, ale ja wiem jaki byłby wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu:

#!$%@?ą to jest typ który nie umie #!$%@? w ryzach utrzymać i nakazuje babom jak mają się ubierać bo mu staje


To powiedz nam o sprawdzonych sposobach na powstrzymanie erekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do niego przemówić, czy zagrać na flecie?

Poza tym, skoro jakaś sytuacja w miejscu publicznym wymaga działania ODE MNIE - np. odwrócenie wzroku, to dlaczego ja mam się zachować w X
  • Odpowiedz
@tentakijeden: mnie ciekawi czy z taką samą aprobatą przyjęłaby się ta moda u mężczyzn. Jak u baby widać każdą krzywiznę, czy wręcz "camel toe" to jest spoko i ubiera się jak chce, ale co gdyby tak chłopy chodziły z odstającymi pytonami i wciętym rowem, już widzę te zachwyty na mirko że każdy niech się ubiera jak chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Człowiek ma potrzeby a nie instynkty


@Filippa: zaprzeczysz że istnieje coś takiego jak instynkt samozachowawczy? Odnoszę wrażenie że patrząc na to samo piszemy o czymś innym

zerkniesz spoko ale mówienie zeby sie tak nie ubierala to jest #!$%@?


@Filippa: tu się zgodzę
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu:

no wiadomo, że laski dupy ci pod nos podstawiają i nie da się nie patrzeć


Co to w ogóle za argument? Jak by jakiś przegryw zaczął trzepać konia 50 metrów od ciebie, to też byś nie narzekała? Przecież ci tego by nie robił przed twarzą, tylko daleko za drzewem
  • Odpowiedz
istnieje podstawowa różnica między potrzebami ludzkimi a instynktami które mają zwierzęta.


@Filippa: ludzie też mają instynkty, a to że nad nimi są w stanie panować, to nie znaczy, że należy wzmacniać nieprzyjemne uczucia towarzyszące temu panowaniu, poprzez celową ekspozycję na bodźce je wywołujące.

Kobieta idąca sama w ciemnej uliczce boi się idącego za nią zupełnie przypadkiem faceta - metafizyka, wykaż empatię i przejdź na drugą stronę ulicy albo idź inną drogą,
  • Odpowiedz
@szpongiel nie, człowiek nie posiada instynktów na równi ze zwierzętami, to takie proste do zrozumienia. No chyba, że oznaczasz swój teren, a wychodząc na spacer wąchasz psie kupy, wtedy wybacz, pomyliłam się. Nie jesteś jak koń który musi odbyć tu i teraz kopulację. Kobiety się boją mężczyzn idąc ciemną uliczką i jest to przyczyna socjologiczna przede wszystkim. Kto szacunkowo więcej popełnia przestępstw? Chociaż widzialam statystyki, że kobiety też sporo. No ale to
  • Odpowiedz
@Filippa: Odpowiem na Twój komentarz do autora, z którym się zgadzam.

Nie jesteś jak koń który musi odbyć tu i teraz kopulację.


Jak jesteś głodna i ktoś Ci podstawia ulubiony posiłek pod nos, którego nie możesz skonsumować i na 99,9% nie masz szans skonsumować w najbliższym czasie, to oczywiście NIE MUSISZ się rzucić i go ukraść. Co nie zmienia faktu, że Cię to męczy. To jest najbliższa analogia tej sytuacji. Kobiety
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak Oczywiście, że kobiety odczuwają bardzo podobnie podniecenie jak mężczyźni, świadczy o tym chociażby homologiczność naszych narządów. Jeżeli twoim zdaniem odpowiedzią na wszystko są czynniki biologiczne (co jest bardzo bardzo glupie) i nie wierzysz, że socjologia oddziałuje bardzo potężną siłą i realnie wpływa na myślenie ludzi to co z gwałtnymi fantazjami które mogą powstawać kulturowo? W segregowanych społeczeństwach które są bardzo rasistowskie częstą fantazją jest interracial sex, więc interracial sex jest częścią
  • Odpowiedz
@Filippa:

Polecam akapity i cytowania, bo ciężko się to czyta.
Dużo wątków to strumień świadomości niespecjalnie na temat. A na wątek istotny dotyczący tego, że mężczyźni w miejscach publicznych nie ubierają się w sposób wyuzdany tak jak kobiety już zabrakło odpowiedzi ;)

"Oczywiście, że kobiety odczuwają bardzo podobnie podniecenie jak mężczyźni, świadczy o tym chociażby homologiczność naszych narządów."


Bardziej chodziło mi o to, że kobiety nie podniecają się tak łatwo jak
  • Odpowiedz