Wpis z mikrobloga

Największym przegranym całej sytuacji jest bez wątpienia Lewica - ciężko uwierzyć, że typowy wyborca Lewicy byłby w stanie poprzeć jakikolwiek powrót do jakiejkolwiek formy poboru wojskowego xD
PiS jak to PiS, główny elektorat to boomerzy ze wsi którzy w większości popierają każdą formę zapędzenia młodych ludzi do wojska.
PO to również w dużej części boomerzy tylko że wielkomiejscy, jedni popierają powrót poboru wojskowego inni powiedzą że to tylko 30 dniowe ćwiczenia i nic się nikomu nic nie stanie.
Konfederacja to zbiór oszołomków, nacjolole naturalnie to poprą natomiast korwinowe libki będą robić fikołki że oni to niby byli za ale jednak są przeciw.
PSL - ???
Kukiz - szkoda szczępić ryja i tak już na ten syf nikt nie zagłosuje.
(nie)Porozumienie - jak wyżej

No i to chyba byłoby na tyle xD

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #neuropa #analizazdupy
  • 10
Nawet Korwin dowalił ściemę, że jest za wolnością i zachęcić mężczyzn do woja może tylko wyższy żołd


@Nowystaryziel: Z tego co pamiętam, a było to 22 lata temu, kiedy poszedłem na swoje pierwsze wybory, to Korwin był właśnie za zniesieniem obowiązkowej służby wojskowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koscpsa: @NaczelnyWoody: ale przecież nie byliście nigdy wyborcami lewicy i nawet jakby lewica tego nie poparła to byście na nich nie głosowali. Największym przegranym to jest konfederacja bo również poparli, a teraz idą w zaparte, że jednak nie XD
@zdjeciegipsu: Byłem wyborcą lewicy chociaż nie było to idealne dopasowanie. Teraz mam konkretny powód żeby już na nich nie głosować. A konfa to klauny wiadomo to nie od dziś. Osobiście udało mi się wyrosnąć z korwina już dawno.