Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozglądam się za mieszkaniem 3 pokojowym (salon, sypialnia, biuro). Ile waszym taki pokój biurowy powinien mieć m2 do komfortowej pracy?
Jakiej szerokości macie biurko, monitory lepiej wieszać czy zostawić na biurku?
Krzesło często tu polecane to Ergohuman Herman Miller czy coś innego polecacie?
Co jeszcze w swoim pokoju biurowym macie myślałem żeby zrobić sobie biblioteczke książek i jakieś miejsce na drukarke 3d w przyszłości.
Chciałbym też ruszyć ze swoim podcastem czy warto wytłumić taki pokój czy mając dobry mikrofon rode nie będzie to wymagane?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #programista15k #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63921b1a2665a775f25cef0d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: wg mnie minimum 8m, najlepiej kwadrat.
Biurko i biblioteczka / szafa, najlepiej duża do samego sufitu ale nie za głęboka bo głębokie szafy mi się nie sprawdzają.
Monitory na uchwycie montowanym do biurka, w razie czego nowa dziur w ścianie.

Krzesło zależy od preferencji.
Drukarka 3d, ja mam w pracy i mało kiedy korzystam bo mi się nie chce, w domu przegięcie, ale jak z krzesłem kwestia preferencji
@Desmas: nie mam, bo różne zawody są przy nich wykonywane, można walnąc ściankę ale będzie to wyglądać paskudnie, inne rozwiązanie to umieszczenie biurek w przeciwległych katach
Ile waszym taki pokój biurowy powinien mieć m2 do komfortowej pracy?


@AnonimoweMirkoWyznania: 25m2

Jakiej szerokości macie biurko, monitory lepiej wieszać czy zostawić na biurku?


Przymocować do biurka na pewnej wysokosci, zeby przesuwalo sie wraz z biurkiem, a biurko elektrycznie regulowane.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tam będzie 1 osoba pracować to może być IMO malutki, myślę że nawet 6m2 by wystarczyło - chociaż to też zależy co chcesz tam mieć, bo jakbyś chciał dołożyć kanapę by zrobić tam sobie chillzonę to wtedy musi być większy.

Monitor dobrze jest powiesić, bo masz wtedy więcej miejsca na biurku. Jedyny minus powieszenia monitora to to, że jak byś chciał biurko przestawić to trzeba na nowo dziurawić ścianę
ja aktualnie mam 9m2 i stoi tylko biurko i królik. a mam biurko 160x80. zastanów się tylko czy nie fajnie by było żeby była w pokoju klima i najlepiej dobre dzienne oświetlenie.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Krzesło często tu polecane to Ergohuman Herman Miller czy coś innego polecacie?

Przed zakupem po przymierzaj fotele, na początek możesz się wybrać do salonu Kinnarpsa i zobaczyć modele Plus, Capella i 9000. Obecnie mają w promocji -25% np. fotel Plus z zagłówkiem za ~3800 brutto.
Dla porównania możesz też odwiedzić salony Polskich producentów: Profim, Bejot i Nowy Styl.

Jakiej szerokości macie biurko

Szerokość biurka powinieneś dobrać pod swoje potrzeby (przyjmuje