Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Chyba sobie kpisz? W niej nie ma nawet krztyny obiektywności - jeżeli kobieta oskarża mężczyznę o gwałt, molestowanie czy przemoc to znaczy że ma rację bez żadnych dowodów i tyle, a Staśko będzie jej bronić nawet wtedy, gdy twarde dowody pokazują, że kłamie.
to perspektywa pełna nienawiści do mężczyzn


@wsn123: No i tu się z tobą nie zgadzam. Jak wyżej. Staśko jest jaka jest ale już samymi jej wypowiedzami o przymosowej służbie wojskowej można zanegować twój koment.

Jak napisałem wyżej staśko mocno wierzy w idee równości i ta idea jej zakłóca czasami racjonalne spojrzenie na sprawę jak w przypadku Amber ale akurat pisanie o "nienawiści" do kogokolwiek w kontekście staśko to zwyczajne kłamstwa. Baba
@Kryspin013: Tak jak pisałem, to że raz na ruski rok napisze coś z sensem abolsutnie nie przekreśla tego, że regularnie pisze mizoandryczne bzdury. Popieranie nieszczenia mężczyznom życia na podstawie niepotwierdzonych oskarżeń to przykład czystej nienawiści do mężczyzn, a Staśko wielokrotnie i zaciekle tego broniła
#!$%@? z nią, zawszę się doklei tam gdzie jest głośno,na każdy temat ma zdanie


@karol-blabert: już prawiczek krzyczy. Do niczego się nie dokleja, od dawna mówi, że mężczyźni nie powinni być przymusowo wzywania na jakiekolwiek szkolenia do wojska ¯\_(ツ)_/¯
Każdy kto ją kiedykolwiek słuchał zauważył, że stara się być maksymalnie obiektywna


@kupkesobieciagne: O #!$%@?, nie sądziłem że dożyję czasów, że idolką wykopu powoli zacznie się stawać Maja Staśko XD

Raz na jakiś czas powie coś z sensem, ale przez 90% czasu #!$%@? szkodliwe bzdury, szkodliwe przede wszystkim dla mężczyzn. Ale szybciutko zapomnieliście, bo akurat powiedziała coś zgodnego z waszymi poglądami
@nn1upl: Od dawna zauważyłem, że cały czas stara się być obiektywna w tym co gada. Nie zgadzam się w 99% tego co mówi. A o nierównościach wobec mężczyzn i wojska to ona mówiła już bardzo dawno temu, to nie jest jej pierwszy raz wykopku boży.
@SmakoszKotow: prawiczek xD nawet mi Cię nie szkoda serio, ostatnio #!$%@?ła 30 postów na temat tego że nitro ma bana, zwykła atencujszka która żyje z tego że hejtue i jest hejtowana, chylę czoła przed każdą kobietą która walczy w naszej sprawie ale jej uwagi nie potrzebuje, mi oczu nigdy nie zamydli bo tak jak kolega wyżej napisał że raz na rok powie coś z sensem, reszta to zwykłe #!$%@? i czepianie
Ja bym z chęcią poszedł na szkolenie, obycie się z bronią, jakieś podstawy komunikacji i tak dalej, ale to co się odpoerdala to jest jakiś kosmos. Wierze ze przy odpowiedniej organizacji kompetentnych do tego ludzi, nie było by takiego problemu i chętniej by ludzie do tego podchodzili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wsn123: może jej nie chodziło o to że Amber Heard jest pokrzywdzona tylko o to że wszystkie są jak Amber Heard czyli wszystkie chcą twoich pieniędzy, mają na ciebie #!$%@? i są gotowe kłamać w żywe oczy przed milionami ludzi którzy obserwują ich sprawę rozwodową tylko po to żeby osiągnąć swoje cele a i do tego jeszcze chętnie ci #!$%@?ą w łeb i utknął palca a potem wmówię ci że jesteś
@Prezydent_Polski: Nie napisała tego w tym kontekście https://krytykapolityczna.pl/swiat/wszystkie-jestesmy-amber-heard-maja-stasko/ Staśko wielokrotnie stawała w obronie kobiet, które kłamią w żywe oczy fałszywie oskarżając mężczyzn - inny przykład to sprawa doktoranta oskarżonego o gwałt, o której było rok temu głośno na wykopie. Tam też, mimo że wyciekła korespondencja pomiędzy rzekomym gwałcicielem i rzekomą ofiarą, która jasno pokazywała, że o żadnym gwałcie nie może być mowy, Staśko, tak jak reszta lewicowego środowiska zdecydowanie stanęła po