Wpis z mikrobloga

Maja to tempa dzida


@Fearaneruial: inteligencją, oczytaniem i wiedzą zjadła by cię i wysrała, nawet zdania po polsku napisać nie potrafisz.

zesraśko to hipokrytka. Uważa się za wielce socjalistkę ale pije cola colę i w ten sposób szkodzi sobie i planecie, a także walczy w fame mma.


@CJzSanAndreas: kolejny obciągacz stanowskiego, który w jednym zdaniu zmieścił 3 kłamstwa xD

W niej nie ma nawet krztyny obiektywności - jeżeli kobieta oskarża
@wcfilmowe:

W tej jednej sprawie nie jest obiektywna, bo ciężko w sumie być. Molestowanie i ogólnie przestępstwa seksualne to sprawy bardzo trudne do udowodnienia jeśli nie masz nagrania, zdjęć itp.

Bardzo łatwo. Molestowanie i przestępstwa seksualne powinny być traktowane dokładnie tak samo jak inne przestępstwa i dowodzone w ten sam sposób. Żadnych podwójnych standardów. To, że mogą być trudniejsze do udowodnienia nie jest absolutnie żadnym argumentem za tym, żebyśmy odchodziil od
Bardzo łatwo. Molestowanie i przestępstwa seksualne powinny być traktowane dokładnie tak samo jak inne przestępstwa i dowodzone w ten sam sposób. Żadnych podwójnych standardów. To, że mogą być trudniejsze do udowodnienia nie jest absolutnie żadnym argumentem za tym, żebyśmy odchodziil od postawowych zasad cywilizowanego społeczeństwa i urządzali polowanie na czarownice, tak jak robi to Staśko


@wsn123: no i widzisz, dla ciebie jako osoby uprzywilejowanej w tej sprawie wszystko jest takie proste,
@wcfilmowe:

dla ciebie jako osoby uprzywilejowanej w tej sprawie wszystko jest takie proste

Chyba sobie teraz żartujesz? Kobieta może faływymi oskarżeniami zniszczyć moje życie, bez żadnych konsekwencji, a ty twierdzisz że to ja jestem osobą uprzywilejowaną? W tej kwestii społeczeństwo staje po stronie kobiet i organizuje chociażby tak mizoandryczne akcje jak metoo. Jak bardzo odklejonym od rzeczywistości trzeba być, by twierdzić że to ja tutaj jestem uprzywilejowany?

Dla niej gdy kobieta
Chyba sobie teraz żartujesz? Kobieta może faływymi oskarżeniami zniszczyć moje życie, bez żadnych konsekwencji, a ty twierdzisz że to ja jestem osobą uprzywilejowaną?


@wsn123: jesteś uprzywilejowany w ten sposób, że masz wielokrotnie mniejsze szanse na to, że twój szef, kolega z pracy lub po prostu jakiś zwyrol cię zmolestuje. Nazywanie meetoo mizoandryczną akcją to już nie tylko popis absolutnego braku wiedzy w temacie, ale po prostu mizoginistyczny kwik.
Nie twierdzę, że
@wcfilmowe: Z twoich postów zieje taka nienawiść do mężczyzn, że już nie mam wątpliwości jak będzie wyglądać ta kampania. Zawzięcie bronisz polowania na czarownice, które sobie kobiety urządziły pod nazwą metoo. Zawzięcie bornisz twardej, systemowej dyskryminacji, jaką jest wprowadzanie parytetów. Myślałem, że rzeczywiście chcesz pomóc mężczyznom, ale po tym mizoandrycznym żygu jaki właśnie zaprezentowałeś jestem przekonany, że twoja kampania jedyne co będzie miała wspólnego z pomocą mężczyznom to hasło. Mam nadzieję,
@wcfilmowe: No niestety, rzeczywiście szkoda. Byli murzyni w USA, którzy popierali niewolnictwo, teraz są mężczyźni, którzy popierają metoo. Może kiedyś przyjdzie rozum. Mam nadzieję, że zanim staniesz się kolejną ofiarą tej akcji