Wpis z mikrobloga

HAHAHAHA, GunwoFirma Faina zrobiła dokładnie to czego się spodziewałam XD

Szybkie info:
Istnieje sobie taka losowa firma Faina, która sprzedaje na allegro ubrania
Wczoraj robili #rozdajo w którym obiecywali góry (jak w ich poprzednich 2 rozdajo - głównie darmowe rzeczy, ubrania). Robili to typowo dla zdobycia darmowej reklamy i budowaniu marki.

Wytknęłam im w komentarzach, że nie podawali wyników Rozdajo. Gość z prywatnego konta napisał, że pisali do zwycięzców na priv. Jednak dostarczyłam dowody, że tak naprawdę żadnego losowania nie było (pic real w komentarzach).

Zgodnie z moimi oczekiwaniami usunęli konto XD
Ale najpierw usunęli moje komentarze z dowodem na ich kłamstwa --> tutaj post

Nic mnie bardziej nie śmieszy niż słabi i kompromitujący się oszuści XD

WIĘCEJ SCREENÓW W KOMENTARZACH

#gownowpis #biznes #oszukujo #heheszki #drama
Pobierz Wrrronika - HAHAHAHA, GunwoFirma Faina zrobiła dokładnie to czego się spodziewałam XD...
źródło: comment_1670487589zsp3U7QfdNQjI6NAlYydny.jpg
  • 39
@Kroledyp: @lrllrlrr: @deni28s: w sumie nie wiem czy spamowanie im w ramach zemsty w jaki kolwiek pomoże w osiągnięciu 'sprawiedliwosci'. Co najwyżej algorytmy ich podniosą do góry, a po jakimś czasie i tak wszyscy zapomną o tym, więc będą mieli dużo ruchu, że złych powodów

Pamiętam, że gdzieś tam napisali że mają swój sklep online, ale sprzedają na razie jedynie na Niemcy xD
Jak już to bym przestrzegała Niemców
daj im żyć, bo to dobrzy ludzie są, którzy prowadzą godne życie pełne szacunku i nikogo nie krzywdzą. Kogo skrzywdzili? no kogo? kogo? Bądźcie zdrowi i niech was Bóg w dzieciach Pobłogosławi