Wpis z mikrobloga

HAHAHAHA, GunwoFirma Faina zrobiła dokładnie to czego się spodziewałam XD

Szybkie info:
Istnieje sobie taka losowa firma Faina, która sprzedaje na allegro ubrania
Wczoraj robili #rozdajo w którym obiecywali góry (jak w ich poprzednich 2 rozdajo - głównie darmowe rzeczy, ubrania). Robili to typowo dla zdobycia darmowej reklamy i budowaniu marki.

Wytknęłam im w komentarzach, że nie podawali wyników Rozdajo. Gość z prywatnego konta napisał, że pisali do zwycięzców na priv. Jednak dostarczyłam dowody, że tak naprawdę żadnego losowania nie było (pic real w komentarzach).

Zgodnie z moimi oczekiwaniami usunęli konto XD
Ale najpierw usunęli moje komentarze z dowodem na ich kłamstwa --> tutaj post

Nic mnie bardziej nie śmieszy niż słabi i kompromitujący się oszuści XD

WIĘCEJ SCREENÓW W KOMENTARZACH

#gownowpis #biznes #oszukujo #heheszki #drama
Wrrronika - HAHAHAHA, GunwoFirma Faina zrobiła dokładnie to czego się spodziewałam XD...

źródło: comment_1670487589zsp3U7QfdNQjI6NAlYydny.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: Warto pamiętać, że jak się przyłapie oszusta, to trzeba robić dowody zanim sam się opamięta i ,,zmądrzeje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wypowie się Pan jakoś? @sonski_77 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chodzi o damskie kiecki, gniew boży będzie wielki


@Kroledyp: i bluzy, miałem nadzieję na to, że szczęście się uśmiechnie i zgarnę jakąś za free. a tutaj zamiast bluzy - #!$%@? w dupę. i tak, to ich insta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kroledyp: @lrllrlrr: @deni28s: w sumie nie wiem czy spamowanie im w ramach zemsty w jaki kolwiek pomoże w osiągnięciu 'sprawiedliwosci'. Co najwyżej algorytmy ich podniosą do góry, a po jakimś czasie i tak wszyscy zapomną o tym, więc będą mieli dużo ruchu, że złych powodów

Pamiętam, że gdzieś tam napisali że mają swój sklep online, ale sprzedają na razie jedynie na Niemcy xD
Jak już to
  • Odpowiedz
i bluzy, miałem nadzieję na to, że szczęście się uśmiechnie i zgarnę jakąś za free


@lrllrlrr: a zapiszę sobie to i nick
duża szansa, że w styczniu będę miał ze 20 nadprogramowych męskich z kapturem szarych chyba, to się wyśle
  • Odpowiedz
daj im żyć, bo to dobrzy ludzie są, którzy prowadzą godne życie pełne szacunku i nikogo nie krzywdzą. Kogo skrzywdzili? no kogo? kogo? Bądźcie zdrowi i niech was Bóg w dzieciach Pobłogosławi
  • Odpowiedz