Wpis z mikrobloga

@freee_hugs: "darcie mordy na ulicy" było w równym stopniu w "obronie naszych witaminek" co i w obronie nas samych facetów.

Wyobrażasz sobie mieć wpadkę gdzie żadne z was nie chce dziecka? Wyobrażasz sobie, że płód formuje się bez głowy i twoja partnerka ma """wybór""" albo nosić takiego potworka miesiącami w sobie ze świadomością, że nic z tego nie będzie, albo szukać pomocy za granicą, co będziesz musiał sam w większości załatwiać
@freee_hugs: te sprawy się nie wykluczają i dalej jestem za wolnością i przeciw zamordyzmowi. Zakaz aborcji to więcej zamordyzmu. Obowiązkowy pobór to również więcej zamordyzmu.

Pieprzyć takie gadanie i kierowanie nienawiści wobec innych walczących o swoje prawa, a nie na polityków je zabierających. To rządzący chcą zamordyzmu, a nie Julki, z którymi protestowałem, bo nie podoba mi się to konserwatywne niewolnictwo.
Klasyka. Ktoś walczy z dyskryminacją mężczyzn = incel xD


@stulejanusz: super spłycenie tematu i mojego komentarza, matołku. A zauważyłeś analogicznie, że OP napisał wprost, że "facet walczy ze zmuszaniem kobiet do rodzenia = kukold"? Rozumiem, że podpisujesz się pod tym? Co ty możesz w ogóle mieć do powiedzenia na ten temat, bo chyba nie powiesz, że osobie ze stulejkowym nickiem i pepe w awatarze grozi współżycie z kobietą i niechciana ciąża
@Dominiko_: Zarzucasz mi spłycanie tematu a potem sam mnie wyzywasz bo mam taki a nie inny avatar xD. Piękny popis hipokryzji. Po prostu mirki zauważają, że mężczyźni wstawiali się za kobietami kiedy tego potrzebowały, a teraz taka Żukowska i jej wyborcy plują na nich kiedy sprawa dotyczy dyskryminacji mężczyzn.
"darcie mordy na ulicy" było w równym stopniu w "obronie naszych witaminek" co i w obronie nas samych facetów.

Wyobrażasz sobie mieć wpadkę gdzie żadne z was nie chce dziecka? Wyobrażasz sobie, że płód formuje się bez głowy i twoja partnerka ma """wybór""" albo nosić takiego potworka miesiącami w sobie ze świadomością, że nic z tego nie będzie, albo szukać pomocy za granicą, co będziesz musiał sam w większości załatwiać jeśli masz
@Dominiko_: Mówisz o jakim przyswojeniu? Według ciebie dziecko zaczyna żyć dopiero od magicznej liczbie iluś tygodni czy od momentu powstania zygoty z połączenia plemnika z zygotą? Trzeba być strasznym ignorantem żeby dać się ponieść modzie, a nie suchym faktom czyli nauce. Tutaj wyjaśnia profesor.