Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zrozumiałame jaka ta staśko jest nieprawdopodobnie obłudna i falszywa. Najprawdopodobiej tylko kreuje jakąś postąc na ktorej moze zarabiać, ale nie a pod tym żadnej prawdziwośći, współczucia itp.
Broni tylko wygodnych dla siebie grup społecznych i zasłania sie truizmami w stylu "wolność", "ktoś przez ciebie moze sie poczuć urazony" , "to mogło kogoś obrazić"

A jednocześnie bez powodu miesza z błotem caly kościół, wymyślając jakieś peirdoły że ktoś coś keidyś. I nadjaąc łatke wszystkim zwiazanym z kosciołem jakąś łatke zwyrodnialców

Co sobie pomyślał ksiadz zmojej parafii, ktory nigdy nikomu nic nie zawinil. Na pewno sie źle poczuł. I co sobie pomyśleli wszycy wierzacy? Tyle uczuć na raz obrazić, bo ty mas zjakieś złe doświadczenia?

A co jeśli komuś coś sie stalo przez jakiegoś geja? W każdej grupie spolecznej są jacyś zwyrodnialcy i odklejeńcy, ale ten obłudnik powtarza populizmy wrzucając wszystkich do jednego wora, napędzając hejt na calą grupe społeczna, jednocześnie pitoląc ze tak nie mozna gdy trzeba bronić coś z czym sie utożsamia

Kto w ogle w tej calej korporacji jest tym który sie obławia? Tyle ile księża zarabiają to chyba niewiele w prowonaniu do tego, że zrzekają sie swobody w życiu i każdy patrzy im na ręce - chyba nikt tego nie robi dla pieniędzy.

#famemma #highleague #przemyslenia #oswiadczenie
  • 15
Nie lubię Sraśko, ale kościół katolicki to zorganizowana grupa przestępcza, której należy się "wielki reset" żeby wyplewić zło, które tam się zagnieździło. Pozdrawiam księdza z parafii, pewnie jest dobrym człowiekiem, ale robi u bandytów.


@R0bert-: Dlaczego nazywasz ich bandytami? Sam powtarzasz jakieś populizmy. Jesli sa jacyś bandyci to są to pojedyncze osoby, a nie cala grupa spolęczna. Co innego jakby kościół promował bandyckie zachowania, ale tak nie jest
Tak właśnie, spadł. A dostalem jakies odpowiedzi i ich nie odczytalem. Wiem tylko ze bylo coś ponad 20 plusow w momencie w ktorym sprawdzałem


@essos: Właśnie tam odpisywałem i zauważyłem, że nie ma. No widzisz. Widocznie Majka ma tu chody lepsze niż nawet Nitro, który rzekomo trzęsie sceną internetową od kilku lat xD

Ja tej typiary nie śledziłem wcześniej, to tak jej nie znałem. Teraz zobaczyłem obrzydliwy fałsz w calej okazalości
@wataf666: nic odkrywczego nie napisales. Ale mam nadzieje ze masz swiadomosc tego ze tak wygląda swiat? Polityka, religie to jest kasa i krew niewinnych ludzi. A oni Toba rządza. A jak nie bedzie kosciola to zastapi go islam, bo czlowiek nie wierzacy jest slaby. Wiec wybierz sposrod dwoja zlego, jedno. Kosciol to mniejsze zlo.
@asdfiksowy: Toś teraz #!$%@?ł. O ile z pierwszą częścią się zgodzę ("Polityka, religie to jest kasa i krew niewinnych ludzi"), o tyle "A jak nie bedzie kosciola to zastapi go islam, bo czlowiek nie wierzacy jest slaby.", to tutaj już pojechałeś.
To właśnie dla słabych ludzi wymyślono tysiące lat temu religię i wiarę, aby właśnie trzymać w strachu za mordę lemingi.
Sprytni ludzie, różnych kultur na globie, wymyślili sobie bogów, aby
@R34P3R: religia nie zostala wymyslona przez sprytnych ludzi... Pozniej dopiero przerobiono ja na machine do kontrolowania swiata. Dopoty dopoki beda takie religie jak Islam, musi byc cos co staje im naprzeciw. Bo ja jestem w stanie zyc w kraju chrzescijanskim buddyjskim ale nie w islamskim. Za bardzo przyzwyczailem sie do wygody. Nie da sie cancelowac religii przy obecnej świadomości spoleczenstwa. A do oglupiania ludzi jest rowniez internet i media, a to
@asdfiksowy: Zgodzę się z tym, że internet i media ogłupiają, choć od siebie musze dodać do tego zestawienia religię i wiarę, no ale kto co woli.
Warto też dodać, iż obecny rozwój cywilizacji, rozwijana w szybkim tempie technologia prowadzi jednocześnie do intelektualnego zacofania.
Warto w tym miejscu zarekomendować film "Idiokracja". Sam film jest z pozoru idiotyczny i na pierwszy rzut oka wydaje się głupi, ale przekaz za to bardzo mocny.
W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@essos: Znowu jakiś chochoł o biednych księżach, biednych katolach i kosciółku. Kościół to potężna machina ciesząca się w Polsce ogromnymi wpływami, przywilejami, zespojona z polityką. Użalanie się nad smutnym księdzem w obliczu tego co może i co robi KK, oraz jakie ma możliwości to jak z nich korzysta to nie zrozumienie, ani empatia, ale czysta naiwność.
@asdfiksowy: człowieku przeczytaj jeszcze raz te bzdury które wysmarowałeś. jak się godzisz żeby tobą rządzili to już twoja sprawa. poczekajmy jeszcze parę lat i przegonią tą czarną zarazę z polski. skąd wyssałeś te bzdury że człowiek nie wierzący jest słaby a jak w polsce pogonią czarną mafię to przyjdzie islam? nie wszyscy potrzebują mieć bicz nad sobą dużo ludzi chce być wolna i tak będzie