Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 10
228 425 + 13 + 14 + 24 + 20 + 13 + 11 + 10 = 228 530

Chomikowanie z ostatniego tygodnia na #szosa Cały czas szukam optymalnej pozycji na rowerze bo trochę ręce drętwieją ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przesunąłem dziś siodełko do przodu, zobaczę czy to coś da i nie wysadzi mi stawów kolanowych.
Skończył mi się trial #zwift więc od jutra 45 dni triala na #rouvy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#stacjonarnyrownik

Skrypt | Statystyki
  • 11
@thevion: Widzę, że stosujesz "trialową" metodę przetrwania zimy :D, skąd masz na Rouvy 45dni? Ja mam tylko 14, a aplikacja bardzo ciekawa i chętnie pograłbym dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thevion: Dziękuję, działa, do 16 stycznia spokój :). A co do Twojego problemu, to dziwne, że przy tak niedługich trasach ręce drętwieją, korzystając, że masz rower w trenażerze nagraj się z boku i poszukaj w necie jakichś podstaw bikefittingu, sporo można wywnioskować po nagraniu. Sam się zdziwiłem, jak siebie nagrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). A może nie masz podstawki pod przednie koło, chyba nie zawsze jest potrzebna,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciup88: podejrzewam, że głównym moim problemem jest to że jestem grubasem i prawie 100kg musze rozłożyć między dupę a ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba faktycznie sie nagram. Do sezonu jeszcze trochę jest i pewnie coś tam zrzuce z sadła i prawidłowo się ustawię. Btw po pierwszej jezdzie z rouvy poki co zwift mi sie bardziej podoba... Rouvy dziwnie mi sie przycina, jakby kamera mnie gubiła
jestem grubasem i prawie 100kg musze rozłożyć między dupę a ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thevion: Też takim jestem i po fittingu jest mi na moim rumaku wygodniej niż w łóżku ( ͡º ͜ʖ͡º)