Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: wytłumacz ludziom jak to jest, że każda inna państwowa instytucja działa bez łapanki losowych ludzi. Policja nie robi branki wykopków żeby szukać Jaworka, pałować strajk kobiet albo obstawiać mecze. Karetki nie zajeżdżają drogi ludziom na chodniku żeby ich wciągnąć i wywieźć do roboty jako salowy w szpitalu covidowym. Strażacy jak są pożary lasów latem to nie płaczą, że trzeba młodzież i studentów zagonić do pomocy bo i tak nic nie
@lord_xenu: Zebys mial bol dooopy xD


@BayzedMan: boli mnie dupa że wprowadzili bocznym torem prawo, chcieli udawać że nic się nie dzieje a tu wychodzi że ma być 200 tys. Bardzo boli. A z tą ukrainą to już mniej ale też się trochę dupy na ten ból znajdzie.
Dziś trochę obronie Pana Jarka. W późniejszym toku rozmowy przyznał ze spodziewa się powołania bo nie wierzy ze go pominą. I będzie jak Girkin 2.


@tomasz-osinski: Miałoby to sens gdyby nie późniejsze komentarze tutaj.
Mnie na prawdę mało interesuje czy on trafi czy nie. Ja chcę w spokoju sobie żyć i zapewnić dobrą przyszłość mojej dziewczynie, a nie zostawiać ją na 30 dni w stanie gdzie codziennie obawiam się czy nie myśli o samobójstwie po czym wrócić na pogrzeb.


@czlowiekpingwin: Niestety obecny świat może mieć inne plany