Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #prawo #instagram #kiciochpyta

Mam specjalne konto na instagramie, które podaje nowo poznanym dziewczynom w klubie / na tinder z którymi potem się spotykam na ONS.
Mam tam fejk imie, foty bez twarzy, obseruje losowych ludzi których nie znam etc. żeby w razie wpadki trudniej było mnie namierzyć.

No i taka wpadka właśnie wczoraj się wydarzyła. Dostałem w wiadomości zdjęcie testu i "prośbą" o kontakt albo pójdzie na policję xD.
Zadbałem o to żeby po samym koncie nie dało się mnie namierzyć. Jedyny sposób to, że policja dostanie IP od insta i wtedy kaplica.

I tutaj moje pytanie do was:
Czy w takiej sprawie instagram może udzielić policji moje logi?
Nie jest to sprawa o morderstwo, więc chyba tak średnio mogą przekazać ale nw.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639063b75adff1f3a51a8158
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Policja nic Ci nie zrobi, jedynie prokurator może wydać nakaz. Musiałby złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa np gwałt. Jeżeli dobrowolnie Ci dała, to spotkaj się jeszcze raz i ją wyruchaj. Ruchanie to nie przestępstwo. Tylko danych swoich nie podawaj.
ZaspanaAlpaka: Trzeba było dowiedzieć sie wcześniej, zanim zacząłeś wprowadzać ten "genialny" plan w życie. Zakładasz konto żeby być zabezpieczony w razie wpadki a potem jak ta wpadka jest to ostatecznie nie wiesz na czym stoisz XD No inteligencją to ty nie grzeszysz, ale nic dziwnego skoro wkładasz penisa bez zabezpieczenia losowym szonom z klubów czy tam tinderów... Kto wie ile wener czy hivów tak nazbierałeś. Fuj. A potem do małżeństwa czy