Wpis z mikrobloga

Nie ma na świecie bardziej obłudnych, zakłamanych i budzących odrazę osobników niż przedstawiciele polskiej lewicy którzy wycierają sobie mordę "walką o równość"


@Naczelny_Cenzopapista: jest jeszce prawica. Przypomina, że wolnościowcy z k0nfy także zagłoswali za. Lewicę i k0nfę zakopać pod progiem

Edit ale ta baba jest bezczelna
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No akurat wszyscy z partii Korwina jako jedyni w całym Sejmie wstrzymali się od głosu wtedy. xD


@Naczelny_Cenzopapista: zaczyna się fikołkowanie... Zdajesz sobie sprawę, że wstrzymanie się w pierwszym głosowaniu to jak głosowanie za? Więc k0nfa po raz kolejny "nie mając zdania" głosowała za.

Także jeden wielki #!$%@?, a nie że jakkolwiek byli przeciwko. Zasrani lolnościowcy. Już nie wspominając, że za agitowaniem by przywrócić służbę była fundacja mentzena, która
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nie zmienia to faktu że Lewica to banda obrzydliwych kłamców i hipokrytów bo to oni najwięcej #!$%@? o "równości płci" i że "moje ciało, moja sprawa". Twój whataboutism o Konfederacji nic tutaj nie wnosi.


@Naczelny_Cenzopapista: Mój whatabautism nie ma tu nic wnosić np odwórić uwagi od Lewicy. Zwracam uwagę, że zakłamańców i hipokrytów jest znacznie więcej by nie głosować na jednych i drugich pajaców.
  • Odpowiedz
Zwracam uwagę, że zakłamańców i hipokrytów jest znacznie więcej by nie głosować na jednych i drugich pajaców.

@Kryspin013: No ok, zgadzam się. Tylko w tej konkretnej sprawie hipokryzja Lewicy jest nieporównywalnie większa. Srajcie na Konfę tam gdzie rzeczywiście jest za co na nią srać a nie przy każdej okazji gdy ktoś obnaża obłudę Lewicy bo to śmieszne się już robi i wygląda żałośnie. Przypomina mi to mechanizm obronny katoli gdzie jak
  • Odpowiedz
@Kryspin013: No ok, zgadzam się. Tylko w tej konkretnej sprawie hipokryzja Lewicy jest nieporównywalnie większa.


@Naczelny_Cenzopapista: nie wiem czy się zgadzam. Nawet jeśli tak to nieznacząca. Konfa przecież na wolnościowym #!$%@? nie leci od wczoraj.

Przypomina mi to mechanizm obronny katoli gdzie jak ktoś skrytykuje kościółek to zaraz idzie kontra że "w miejsce Kościoła przyjdą Islamiści i będą ucinać głowy gejom". xD


To niech ci przypomina. Ja w odróżnieniu od
  • Odpowiedz
@Kryspin013: kiedy twoi znienawidzeni posłowie wstrzymali się od głosu, ale robisz wszelkie możliwe fikołki, by zrzucić na nich winę xD

Oczywiście zero refleksji, że twoja ukochana partia zagłosowała w całości na tak, o tym nie powiesz ani słowa xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: kiedy twoi znienawidzeni posłowie wstrzymali się od głosu, ale robisz wszelkie możliwe fikołki, by zrzucić na nich winę xD


@OpresjaWsteczna: Jakie fikołki? Przecież to było pierwsze głosowanie. Ich wstrzymanie się to praktycznie były głosy za. Konfa jak zwykle udaje, że "nie ma zdania" w ważnych kwestiach by w praktyce kuce potem udawały, że "no przecież k0nfa wcale nie była za".

Zresztą lecę dosłownie narracją k0nfy gdzie raz swoje wstrzymywanie
  • Odpowiedz