Wpis z mikrobloga

Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo znajdą się inni ludzie, którzy mogą mieć potencjalnie gorzej. Jak typowe pieprzenie Janusza lvl 50 który umniejsza problemom swojego dziecka, bo przecież inne dzieci głodują i jakoś nie narzekają xD
Teraz nagle zauważacie niesprawiedliwość systemu i mentalność społeczeństwa?
Tak, bo to kobiety was "zniewoliły", na pewno nie ci sami faceci, a raczej stare boomerstwo które uważa, że facet to powinien być hehe facet a nie pipka w rurkach. Wniosek? Konserwatyzm to poważne zaburzenie.
Wystarczy sobie zajrzeć na parę profili plusujących ten wpis - udzielanie się na patotagach i przegrywie gdzie postępująca tam mizoginia to powszechność a potem wpis, że faceci to w ogóle mają najgorzej, szczególnie biały heteroseksualny Polak katolik plujący jadem na wszystkich i wszystko.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #bekazprawakow #takaprawda #wojsko
Pobierz Filippa - Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo zna...
źródło: comment_1670415939CrcZCbxuNE3vpAPTybHgAH.jpg
  • 83
@Filippa: Uwierz mi że trudniej, nie chcę wyrokować za wszystkie kobiety ale te które znam i są same to zazwyczaj wynik własnego wyboru (czy to świadomego, czy nieświadomego przez nadmierne wymagania i oczekiwania w stosunku do tego co same oferują)

A faceci czesto mimo naprawde szczerych checi i prób są wielokrotnie odrzucani juz nie mowiac o tym zazwyczaj od mężczyzny wymaga się większego zaangażowania (głównie na początku) w związku i inicjatywy
@maly38 życie nie toczy się tylko na złych torach, w końcu przyjdą znacznie lepsze chwile.
Zawsze tak jest, chociaż się wcześniej wydawało, że to nigdy nie minie.
nie, bo m.in. chodziłem na "marsze aborcyjne" wśród czerwonych błyskawic. Co nie zmienia faktu, że to co na obrazku jest prawdą, a ty się zwyczajnie zesrałaś i zamiast obalić któryś z tych 3 punktów to gadasz od rzeczy o boomerach, konserwach, mizoginach (xD) i katolach


@Dominiko_: nie no jedno powiedziała - o boomerach i innych patosebkach nakręcających wizerunek samca-alfa-pseudopatrioty-spermiarza-cuckolda
@Filippa: Może 69. Wam to chyba ideologicznie wbijają do główek te same argumenty, które są bezmyślnie powtarzane. Tak źle być kobietom bo patriarchat- automatycznie w dyskusji pada zdanie- "jesteś kobietom nie znasz się"- jakby w większości małżeństw toksyczne żonki chociaż raz nie użyły czegoś takiego przeciw mężowi( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet mi się nie chcę Twoich durnych argumentów obalać bo to strata czasu, a kobiety jak to
@Nowystaryziel tobie do główki chyba nikt nie wpoił czytania ze zrozumieniem xD
Było mówione wyżej, że nie lubię bezsensownego mówienia kto ma gorzej, a kto ma lepiej dlatego że niektóre problemy mogą być nieporównywalne no i zresztą obie płcie mają źle.
Czyli nie dość, że niczego wyżej nie przeczytałeś dokładnie to umniejszasz problemom innym?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Filippa: Po co się zesrałaś pod tematem, który Cb nie dotyczy i przezywałaś polskich mężczyzn od boomerów, katoli, mizogonów, itp? Typowy dla bab brak logiki i myślenia przyczynowo skutkowego? W sumie to nie dziwię się jeżeli znajomi gaszą Cię w taki sposób "zamknij się! Nie znasz się bo jesteś kobietą". Za mało kierowania się logiką w danym problemie i dyskusji.
równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że kobieta mogła by być tytanem sportu w piłce nożnej, Messim jej zawodu i dostawać "grosze" w klubie w porównaniu do mężczyzn, oraz mieć o wiele bardziej utrudniona drogę na szczyt. Najlepiej zarabiająca piłkarka na świcie zarabia rocznie około tyle samo co Artur Jędrzejczak najlepiej zarabiający piłkarz w ekstraklasie.


@McWozniak Co z tego, jeśli nikt tego nie chce jej oglądać. Jeśliby chcieli, to by zarabiała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filippa: z tego co wiem, to wszystkie kobiety w Sejmie, które głosowały, głosowały za tą ustawą, więc to nie jest kwestia tego, która płeć nas próbuje zniewolić w tym momencie, bo obie są w ten sam sposób za to odpowiedzialne