Wpis z mikrobloga

Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo znajdą się inni ludzie, którzy mogą mieć potencjalnie gorzej. Jak typowe pieprzenie Janusza lvl 50 który umniejsza problemom swojego dziecka, bo przecież inne dzieci głodują i jakoś nie narzekają xD
Teraz nagle zauważacie niesprawiedliwość systemu i mentalność społeczeństwa?
Tak, bo to kobiety was "zniewoliły", na pewno nie ci sami faceci, a raczej stare boomerstwo które uważa, że facet to powinien być hehe facet a nie pipka w rurkach. Wniosek? Konserwatyzm to poważne zaburzenie.
Wystarczy sobie zajrzeć na parę profili plusujących ten wpis - udzielanie się na patotagach i przegrywie gdzie postępująca tam mizoginia to powszechność a potem wpis, że faceci to w ogóle mają najgorzej, szczególnie biały heteroseksualny Polak katolik plujący jadem na wszystkich i wszystko.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #bekazprawakow #takaprawda #wojsko
Pobierz Filippa - Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo zna...
źródło: comment_1670415939CrcZCbxuNE3vpAPTybHgAH.jpg
  • 83
@CultedelaRaison a co tu nieprawdziwego?
To kobiety stworzyły taki system? Który już dawno funkcjonował przed wprowadzeniem nawet praw wyborczych?
To ja do ciebie przyszłam i ci powiedziałam, że masz #!$%@?ć o 5 lat dłużej bo hehe facet to facet? To ja ci mówię, że każdy facet powinien mieć przeszkolenie wojskowe, żeby nie być pipką w rurkach? To ja ci mówię, że faceci to bezduszne istoty które nie mają prawa nawet płakać? Doszukuj
@CultedelaRaison
@wielkibanan
@Dominiko_
Dla mnie osobiście dodatkowe punkty tylko pokazują i upowszechniają stereotyp, że kobiety faktycznie są we wszystkim gorsze i głupsze.
Zresztą przecież ja nawet nie jestem za obowiązkową służbą wojskową - uważam, że tak nie powinno być a każdy powinien mieć wolność wyboru.
A co z przymusem rodzenia dzieci? A raczej przekonaniem, że kobiety są gorsze, mniej inteligentne, co z nadmierną seksualiizacją, brakiem możliwości wykonania normalnej aborcji (nie wydaje mi
@Filippa: Czeka cię i tak:
- ślub kościelny bo mama każe
- robię laski na zawołanie bo na twoje miejsce jest już kolejka
- poród naturalny automatycznie zniży wartość twojej waginy
- dopisz sobie #amen
Kobieto chodzi o to, że facetowi nikt nie zapłaci za zdjęcia jego ciała w przeciwieństwie do kobiety.


@destruktlove77:

Bizarre! US man makes $4,000 by selling pictures of his feet on internet

Man from Arizona is earning money by selling the images of his feet on social media. Named Jason Stromm, he has 4,915 followers on Instagram.


https://www.republicworld.com/entertainment-news/whats-viral/us-man-earns-money-by-selling-feet-images-on-internet.html