Wpis z mikrobloga

  • 220
Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo znajdą się inni ludzie, którzy mogą mieć potencjalnie gorzej. Jak typowe pieprzenie Janusza lvl 50 który umniejsza problemom swojego dziecka, bo przecież inne dzieci głodują i jakoś nie narzekają xD
Teraz nagle zauważacie niesprawiedliwość systemu i mentalność społeczeństwa?
Tak, bo to kobiety was "zniewoliły", na pewno nie ci sami faceci, a raczej stare boomerstwo które uważa, że facet to powinien być hehe facet a nie pipka w rurkach. Wniosek? Konserwatyzm to poważne zaburzenie.
Wystarczy sobie zajrzeć na parę profili plusujących ten wpis - udzielanie się na patotagach i przegrywie gdzie postępująca tam mizoginia to powszechność a potem wpis, że faceci to w ogóle mają najgorzej, szczególnie biały heteroseksualny Polak katolik plujący jadem na wszystkich i wszystko.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #bekazpodludzi #bekazprawakow #takaprawda #wojsko
Filippa - Typowa logika statystycznego wykopka xD
Ktoś nie może mieć problemów bo zna...

źródło: comment_1670415939CrcZCbxuNE3vpAPTybHgAH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@destruktlove77: równie dobrze mogę odbić piłeczkę i powiedzieć że kobieta mogła by być tytanem sportu w piłce nożnej, Messim jej zawodu i dostawać "grosze" w klubie w porównaniu do mężczyzn, oraz mieć o wiele bardziej utrudniona drogę na szczyt. Najlepiej zarabiająca piłkarka na świcie zarabia rocznie około tyle samo co Artur Jędrzejczak najlepiej zarabiający piłkarz w ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@Filippa: niestety to co wrzuciłaś to typowe myślenie pillowców, zamiast być złym na polityków, zorganizować się, zaprotestować i pokazać swój niesmak... Biją w kobiety. I dlatego nic się nie zmieni, dla polityków taki podział jest spoko, a fakt że są kompletnie oczyszczeni z odpowiedzialności to wogóle poezja ;D
  • Odpowiedz
A co z przymusem rodzenia dzieci? A raczej przekonaniem, że kobiety są gorsze, mniej inteligentne, co z nadmierną seksualiizacją, brakiem możliwości wykonania normalnej aborcji (nie wydaje mi się, żeby 3 tygodniowe ćwiczenia były porównywalnie gorsze niż wydanie na świat niechcianego dziecka i zajmowanie się nim przez kolejne 20 lat życia).


@Filippa: tylko ten przymus dotyczy obu stron - ciąża nie bierze się w powietrza i potrzeba zaangażowania dwóch osób. Dlatego też
  • Odpowiedz
@Dominiko_:

Co nie zmienia faktu, że to co na obrazku jest prawdą


Nie jest prawdą, kobiety dostały po dupie przy całej szopce antyaborcyjnej, jedna być może nawet zmarła przez to.
Rozumiem ból facetów, też to czuję ale złość trzeba kierować w stronę polityków a nie kobiet. Takie gadanie to typowa mentalność niewolnika, ktory zamiast szukać winy u władzy, atakują tych którzy mają "mniej #!$%@?" .

Czy zgodziłbyś się gdyby ktoś powiedział
  • Odpowiedz
@destruktlove77: Napisałeś że nikt nie zapłaci mężczyźnie za zdjęcia jego ciała, a tu się okazuje że 4k dolarów na miesiąc za zdjęcia stupek to gówno bo są tacy co zarabiają miliony? xD

No to masz tutaj mężczyznę co zarabia miliony

London-based performer and social media influencer Diego Barros was an early adapter of OnlyFans, but dropped his account to pursue his successful career a dancer. But then COVID hit, and the
  • Odpowiedz
@Filippa: Osobiscie jesli mialbym wybór to zdecydowanie wolalbym urodzic sie kobieta (z założeniem że mam ten sam umysł co teraz) gdyz:
- dużo większą łatwość poznawania ludzi i budowania związku (nie trzeba odwalać aż tyle szajsu by kogos poznac)
- wcześniejsza emerytura
- więcej programów profilaktycznych skierowanych do kobiet
- benefity przy aplikowaniu na uczelnie
- wielu "pomocnych" facetów którzy z chęcią wniosą pralkę, przykreca kran itp

a ciaza? póki co
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Atryu kobietą wolałbyś być? Szczególnie podczas wojen prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chciałbyś być kobietą i słuchać na każdym kroku, babo nie odzywaj się, jesteś głupsza, mniej inteligenta (to serio bardzo krzywdzące stereotypy), nie chciałbyś żeby Janusze na budowie za tobą gwizdali, komentowali twój ubiór, nie chciałbyś żyć w tym kraju jako kobieta gdzie jest duży odsetek młodych mężczyzn popierających korwina, którzy chcą decydować czy masz mieć
  • Odpowiedz
@Filippa:
Wojna:
Osobiscie wolalbym byc zagrożony gwałtem ale mieć potencjał ucieczki za granice (patrz ukrainki) niźli zginać w okopie

Kariera zawodowa:
Przez lata zajmowałem się rekrutacja w branży IT do dużych korporacji, i kobiety miały zdecydowanie łatwiej w procesie rekrutacji (gdyż jako managerowie chcielismy miec kobiety w zespole) ponadto po zatrudnieniu każdy facet chętnie pomagał nowo przyjętej

Korwin i konfederacja:
Patrząc na statystki wyborów, korwinizm to mały procent, myślę ze jako
  • Odpowiedz
@Filippa: Poza tym w mojej opinii jedna z najważniejszych rzeczy w życiu to relacje z bliska osoba (zwiazek) wiekszosc pozostalych rzeczy które wymieniałaś zależą od nas (jak chociażby kariera) natomiast w dzisiejszym świecie to jako mężczyzna mam znacznie trudniej nawiązać relacje i znaleźć partnerkę
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Atryu a w sumie bo ja wiem czy trudniej? Tzn nie chcę oceniać bo nie znam dokładnie Twojej sytuacji, ale przez większość życia też nie miałam nikogo bliskiego :p
To raczej już zależy od różnych czynników, ale myślę, że w końcu każdy kogoś znajdzie i być może będzie nareszcie szczęśliwy.
  • Odpowiedz