Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: Dlatego lepsze są przewodowe. Kiedys siedze w tramwaju w bezprzewodowych a starszy pan sie na mnie gapi z 5 min i oglada i przyglada. W koncu pyta: gdzie to ma kabel? I tlumaczylam mu ze teraz robia bez kabli xd, ale czulam sie jak w zoo
  • Odpowiedz
W koncu pyta: gdzie to ma kabel? I tlumaczylam mu ze teraz robia bez kabli xd, ale czulam sie jak w zoo


@hen-hej: człowiek z ciekawości spytał bo nigdy nie widział a edgy gerl poczuła się zażenowana xd
  • Odpowiedz
Ahhh wykopki jak wykopki, ta historia nie miala byc wredna czy pogardliwa, moze zle to opisalam, to byla sympatyczna smieszna sytuacja (dlatego dodalam xd), a to ze czulam sie jak w zoo tez mialo miec pozytywny charakter jak nowy okaz którego ktos wczesniej nie widzial. Wiem ze mam problem z wyrazaniem mysli, ale nie wiedzialam ze az tak zeby kazdy odbieral to jako hejt na dziadka.
  • Odpowiedz
ale na iphonowych słuchawkach idzie namierzyć tę drugą jakoś, bo raportują swoją lokalizację chyba, nie?


@zarroc: Nie raportują pozycji, jedyna możliwość znalezienia, to jeżeli słuchawka jest naładowana i w zasięgu bluetooth (~18m) to możesz puścić z niej głośny dźwięk.
  • Odpowiedz