Wpis z mikrobloga

Zaraz nie wyczymie, znowu ktoś #!$%@?ł do domu hulajnogę, którą chciałem jechać. Dzwonię dzwonkiem i ktoś ją ma na parterze w mieszkaniu.

#bolt #tier #wroclaw
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanMaglev: Staaary. Jakoś w maju chciałeś wsiąść na next bike'a pod domem, ale nie znalazłem roweru. Spieszyłem się, pomyślałem, że może stoi z drugiej strony budynku czy coś i go nie widziałem. Kolejnego dnia miałem czas, obszedłem wszystko, roweru brak. Zgłaszam w aplikacji: brak roweru. I tak gdzieś do września zgłaszałem kilkakrotnie brak tego roweru i nikt z tym nic nie robił. W końcu rower zniknął w aplikacji. Nic nadzwyczajnego
  • Odpowiedz
Dzwoniłbym tym dzwonkiem aż by się bateria wyczerpała do cna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Uciowy: Fajnie brzmi, ale zwykle jak potrzebujesz transportu to nie masz czasu stać i dzwonić jak debil. Też miałem niedawno taką sytuację, hulajnoga stała za płotem u jakiegoś dzbana, trochę podzwoniłem i musiałem iść.
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej dziwi, że ludzie się nimi nie boją jeździć potem jak już ukradli bo one przecież z daleka widać.


@Darth_Gohan: przecież taka osoba wygląda jak każda inna która wypożyczyła sobie hulajnogę..
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Kiedyś jakiś typ wprowadził, na teren zamkniętego osiedla na którym mieszkam, hulajnogę i jeszcze postawił ja w najgorszym możliwym miejscu to celowo cały wieczór używałem klaksonu, aż #!$%@? zszedł i wystawił ja na ulicę.
  • Odpowiedz
Mnie najbardziej dziwi, że ludzie się nimi nie boją jeździć potem jak już ukradli bo one przecież z daleka widać.


@Darth_Gohan: jak go złapią to powie że taki wypozyczył. trzeba by nagrywac dowody i sprawę robić, inaczej to nic mu nie zrobią.
  • Odpowiedz
@r5678: Często te głąby potrafią go próbować pomalować albo zerwać pewne widoczne znaki, że to miejski. Nie pytaj. Natomiast zgłoszenie tego tak jak pisze @Haerbin niewiele daje. Raz mi się udało im ogarnąć temat, ale rower stał na zewnątrz przypięty jakimś słabym zabezpieczeniem i wtedy zareagowali.

@mojnicknawykopie: Fakt, u nas panowie z SM czy Policji to zbytnio nie chcą się czymś takim przejmować.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ale po co ma go pomalować? XD przecież bezpieczniej jak jezdzi na takim rowerze, bo każdy myśli ze wypożyczył.

Zreszta o czym my rozmawiamy jak osoba, która kradnie rower miejski (czyli jakiś słaby Chińczyk) może myslec i pomalować go żeby nikt nie poznał XD
  • Odpowiedz